О бюджете поселка Белкуль на 2023-2025 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 204-29/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 197 325,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 736,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 171 589,0 тысяч тенге;
2) расходы – 201 819,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 494,1 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 204-29/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 197 325,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 736,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 171 589,0 мың теңге;
2) шығындар – 201 819,1мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
Қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 494,1мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 494,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 494,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.12.2023 № 93-12/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить объем субвенции, передаваемой из городского бюджета в бюджет поселка Белкуль на 2023 год – 74 923,0 тысяч тенге, на 2024 год – 80 186,0 тысяч тенге, на 2025 год – 85 485,0 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 494,1мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 494,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 93-12/2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Белкөл кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2023 жылға – 74 923 мың теңге, 2024 жылға – 80 186 мың теңге, 2025 жылға – 85 485 мың теңге сомасында бекітілсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Белкуль на 2023 год, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 28 декабря 2022 года № 204-29/2
жет поселка Белкуль на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.12.2023 № 93-12/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

3. 2023 жылға арналған Белкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 204-29/2 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Белкөл кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 93-12/2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5