О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 201 "О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 мая 2022 года № 264. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 201 "О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Камыстыбас на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 784 тысяч тенге;
налоговые поступление - 2 723 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0;
поступления трансфертов – 61 061 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
2) затраты – 63 846,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 201 "2022-2024 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 264 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 201 "2022-2024 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "1. 2022-2024 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
2. кірістер – 63 784 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 61 061 мың теңге
2) шығындар – 63 846,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -62,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 62,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Аральского районного маслихата Б.Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата
от "26" мая 2022 года № 264
Приложение к решению
Аральского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -62,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б.Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы "26" мамырдағы № 264
шешіміне қосымша
Арал аудандық мәслихатының