О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 329.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 022635,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 725 712тысяч тенге;
неналоговые поступления – 209853 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25407 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 061 663,4тысяч тенге;
2) расходы – 17 020 399,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 93 917 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 113 850 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19933 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 7 500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -99 180,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 99 399,8 тысяч тенге;
поступление займов – 113 850 тысяч тенге;
погашение займов – 20 103 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5652,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.12.2023 № 131 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить нормативы распределения доходов в областной бюджет в 2023 году в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" – 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" – 50 процентов.
3. Учесть, что установлены объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2023 год 3 719 324 тысяч тенге, на 2024 год 4 214 863 тысяч тенге, на 2025 год 4 619 513 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2023-2025 годы нижеследующие объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, поселков и сельских округов, в том числе:
На 2023 год:
Город Аральск 212198 тысяч тенге;
Поселок Саксаульск 114839 тысяч тенге;
Поселок Жаксыкылыш 62377 тысяч тенге;
Сельский округ Акирек 52356 тысяч тенге;
Сельский округ Аккум 84863 тысяч тенге;
Сельский округ Аманоткел 94941 тысяч тенге;
Сельский округ Аралкум 67578 тысяч тенге;
Сельский округ Атанши 55576 тысяч тенге;
Сельский округ Бекбауыл 61118 тысяч тенге;
Сельский округ Беларан 50240 тысяч тенге;
Сельский округ Боген 64098 тысяч тенге;
Сельский округ Жанакурылыс 54067 тысяч тенге;
Сельский округ Жетес би 51756 тысяч тенге;
Сельский округ Жинишкекум 54520 тысяч тенге;
Сельский округ Камыстыбас 69534 тысяч тенге;
Сельский округ Каракум 76655 тысяч тенге;
Сельский округ Каратерен 54724 тысяч тенге;
Сельский округ Косаман 71802 тысяч тенге;
Сельский округ Косжар 52674 тысяч тенге;
Сельский округ Куланды 54792 тысяч тенге;
Сельский округ Мергенсай 52087 тысяч тенге;
Сельский округ Райым 105305 тысяч тенге;
Сельский округ Сазды 53161 тысяч тенге;
Сельский округ Сапак 37977 тысяч тенге.
На 2024 год:
Город Аральск 191736 тысяч тенге;
Поселок Саксаульск 110802 тысяч тенге;
Поселок Жаксыкылыш 48884 тысяч тенге;
Сельский округ Акирек 57509 тысяч тенге;
Сельский округ Аккум 85917 тысяч тенге;
Сельский округ Аманоткел 101962 тысяч тенге;
Сельский округ Аралкум 60143 тысяч тенге;
Сельский округ Атанши 50876 тысяч тенге;
Сельский округ Бекбауыл 67642 тысяч тенге;
Сельский округ Беларан 53277 тысяч тенге;
Сельский округ Боген 71149 тысяч тенге;
Сельский округ Жанакурылыс 55462 тысяч тенге;
Сельский округ Жетес би 56221 тысяч тенге;
Сельский округ Жинишкекум 54037 тысяч тенге;
Сельский округ Камыстыбас 76147 тысяч тенге;
Сельский округ Каракум 70944 тысяч тенге;
Сельский округ Каратерен 53976 тысяч тенге;
Сельский округ Косаман 71338 тысяч тенге;
Сельский округ Косжар 51851 тысяч тенге;
Сельский округ Куланды 54051 тысяч тенге;
Сельский округ Мергенсай 54484 тысяч тенге;
Сельский округ Райым 110466 тысяч тенге;
Сельский округ Сазды 51838 тысяч тенге;
Сельский округ Сапак 34412 тысяч тенге.
На 2025 год:
Город Аральск 213605 тысяч тенге;
Поселок Саксаульск 120475 тысяч тенге;
Поселок Жаксыкылыш 50039 тысяч тенге;
Сельский округ Акирек 63130 тысяч тенге;
Сельский округ Аккум 93985 тысяч тенге;
Сельский округ Аманоткел 114058 тысяч тенге;
Сельский округ Аралкум 65084 тысяч тенге;
Сельский округ Атанши 56297 тысяч тенге;
Сельский округ Бекбауыл 75100 тысяч тенге;
Сельский округ Беларан 58941 тысяч тенге;
Сельский округ Боген 79273 тысяч тенге;
Сельский округ Жанакурылыс 60471 тысяч тенге;
Сельский округ Жетес би 61382 тысяч тенге;
Сельский округ Жинишкекум 59242 тысяч тенге;
Сельский округ Камыстыбас 83511 тысяч тенге;
Сельский округ Каракум 78400 тысяч тенге;
Сельский округ Каратерен 58796 тысяч тенге;
Сельский округ Косаман 79385 тысяч тенге;
Сельский округ Косжар 56636 тысяч тенге;
Сельский округ Куланды 59819 тысяч тенге;
Сельский округ Мергенсай 59533 тысяч тенге;
Сельский округ Райым 122319 тысяч тенге;
Сельский округ Сазды 56629 тысяч тенге;
Сельский округ Сапак 36554 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 329 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 022 635,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 725712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 209853мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 25407 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14 061 663,4 мың теңге;
2) шығындар – 17 020 399,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 93917 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 113 850 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 933 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 7 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 99180,7мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 99 399,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 113850 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20103 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 652,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 131 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылы облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша – 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша – 50 пайыз.
3. Облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 2023 жылға 3 719 324 мың теңге, 2024 жылға 4 214 863 мың теңге, 2025 жылға 4 619 513 мың теңге болып белгіленгені ескерілсін.
4. Аудандық бюджеттен қала, кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2023-2025 жылдарға төмендегіше көзделсін, оның ішінде:
2023 жылға:
Арал қаласы 212198 мың теңге;
Сексеуіл кенті 114839 мың теңге;
Жақсықылыш кенті 62377 мың теңге;
Ақирек ауылдық округі 52356 мың теңге;
Аққұм ауылдық округі 84863 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі 94941 мың теңге;
Аралқұм ауылдық округі 67578 мың теңге;
Атанши ауылдық округі 55576 мың теңге;
Бекбауыл ауылдық округі 61118 мың теңге;
Беларан ауылдық округі 50240 мың теңге;
Бөген ауылдық округі 64098 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 54067 мың теңге;
Жетес би ауылдық округі 51756 мың теңге;
Жіңішкеқұм ауылдық округі 54520 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі 69534 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі 76655 мың теңге;
Қаратерең ауылдық округі 54724 мың теңге;
Қосаман ауылдық округі 71802 мың теңге;
Қосжар ауылдық округі 52674 мың теңге;
Құланды ауылдық округі 54792 мың теңге;
Мергенсай ауылдық округі 52087 мың теңге;
Райым ауылдық округі 105305 мың теңге;
Сазды ауылдық округі 53161 мың теңге;
Сапақ ауылдық округ 37977 мың теңге.
2024 жылға:
Арал қаласы 191736 мың теңге;
Сексеуіл кенті 110802 мың теңге;
Жақсықылыш кенті 48884 мың теңге;
Ақирек ауылдық округі 57509 мың теңге;
Аққұм ауылдық округі 85917 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі 101962 мың теңге;
Аралқұм ауылдық округі 60143 мың теңге;
Атанши ауылдық округі 50876 мың теңге;
Бекбауыл ауылдық округі 67642 мың теңге;
Беларан ауылдық округі 53277 мың теңге;
Бөген ауылдық округі 71149 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 55462 мың теңге;
Жетес би ауылдық округі 56221 мың теңге;
Жіңішкеқұм ауылдық округі 54037 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі 76147 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі 70944 мың теңге;
Қаратерең ауылдық округі 53976 мың теңге;
Қосаман ауылдық округі 71338 мың теңге;
Қосжар ауылдық округі 51851 мың теңге;
Құланды ауылдық округі 54051 мың теңге;
Мергенсай ауылдық округі 54484 мың теңге;
Райым ауылдық округі 110466 мың теңге;
Сазды ауылдық округі 51838 мың теңге;
Сапақ ауылдық округ 34412 мың теңге.
2025 жылға:
Арал қаласы 213605 мың теңге;
Сексеуіл кенті 120475 мың теңге;
Жақсықылыш кенті 50039 мың теңге;
Ақирек ауылдық округі 63130 мың теңге;
Аққұм ауылдық округі 93985 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі 114058 мың теңге;
Аралқұм ауылдық округі 65084 мың теңге;
Атанши ауылдық округі 56297 мың теңге;
Бекбауыл ауылдық округі 75100 мың теңге;
Беларан ауылдық округі 58941 мың теңге;
Бөген ауылдық округі 79273 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 60471 мың теңге;
Жетес би ауылдық округі 61382 мың теңге;
Жіңішкеқұм ауылдық округі 59242 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі 83511 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі 78400 мың теңге;
Қаратерең ауылдық округі 58796 мың теңге;
Қосаман ауылдық округі 79385 мың теңге;
Қосжар ауылдық округі 56636 мың теңге;
Құланды ауылдық округі 59819 мың теңге;
Мергенсай ауылдық округі 59533 мың теңге;
Райым ауылдық округі 122319 мың теңге;
Сазды ауылдық округі 56629 мың теңге;
Сапақ ауылдық округ 36554 мың теңге.

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в размере 63 994 тысяч тенге.
6. Утвердить целевые трансферты на развитие, предусмотренные в районном бюджете на 2023 год за счет республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 4.
7. Утвердить целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, предусмотренные в районном бюджете на 2023 год за счет областного бюджета согласно приложению 5.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2023 жылға 63 994 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінген нысаналы даму трансферттері 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить в районном бюджете на 2023 год поступления сумм погашения кредитов и вознаграждений в областной бюджет согласно приложению 6.
9. Утвердить в районном бюджете на 2023 год перечень местных бюджетных программ развития и инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц согласно приложению 7.
10. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, поселков и сельских округов, предусмотренные за счет районного бюджета согласно приложению 8.

8. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке кредиттерді өтеу және сыйақылар сомаларының түсімдері 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайтуға инвестициялар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттеріне берілген ағымдағы нысаналы трансферттері 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

14 122
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 122
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 122
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18 825
Прочие услуги вобластиобщественногопорядка ибезопасности
18 825
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 825
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
18 825
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 068 375,1
Социальное обеспечение
121 461
451
Отдел занятостии социальныхпрограммрайона (городаобластногозначения)
121 461
005
Государственная адресная социальная помощь
121 461
Социальная помощь
1 755 178,1
451
Отдел занятостии социальныхпрограммрайона (городаобластногозначения)
1 755 178,1
002
Программа занятости
781 332,8
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 572
007
Жилищная помощь
3 469
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
138 356,7
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк"от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
315
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 432
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
268 426,6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
482 736
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
027
Реализациямероприятий посоциальнойзащитенаселения
43 538
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
191 736
451
Отдел занятостии социальныхпрограммрайона (городаобластногозначения)
191 736
001
Услуги пореализациигосударственнойполитики наместном уровнев областиобеспечениязанятости иреализациисоциальныхпрограмм длянаселения

14 122
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 122
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18 825
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
18 825
03
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 825
03
458
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
18 825
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 068 375,1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
121 461
06
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121 461
06
451
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
121 461
Әлеуметтiк көмек
1 755 178,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 755 178,1
06
451
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
781 332,8
06
451
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 572
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 469
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
138 356,7
06
451
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
315
06
451
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 432
06
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
268 426,6
06
451
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
482 736
06
451
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
43 538
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
191 736
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191 736
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

493
Отдел предпринимательства,промышленности и туризма района (города областного значения)
50 576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
50 576
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
119 301
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
119 301
02
Оборона
17 122
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 122
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 332
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
10 790
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
19 544
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 544
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
19 544
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 929 219
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 754 837
010
Государственная адресная социальная помощь
199 556
004
Программа занятости
1 761 288
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32 722
007
Жилищная помощь
11 735
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк"от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
594
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 135
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
101 134
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
200 208
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
50 576
13
469
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 576
13
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
119 301
13
469
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 301
02
Қорғаныс
17 122
02
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 122
02
122
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 332
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
10 790
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
19 544
03
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 544
03
458
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
19 544
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 929 219
06
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 754 837
06
451
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
199 556
06
451
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 761 288
06
451
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32 722
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 735
06
451
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
594
06
451
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 135
06
451
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
101 134
06
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
200 208
06
451
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.12.2023 № 131 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
1
2
3
Всего:
3 785 995,3
І
Текущие целевые трансферты:
2 281 243
1
На оказание социальной помощи для обучения студентов из числе семей социально уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
37 221,7
2
Социальная помощь на возмещение затраты сопровождающего лица, лицам с инвалидностью получающим услуги санаторно-курортного лечения
414
3
Социальный проект "Проведение религиозно-просветительской работы среди населения области"
15794,7
4
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
553 705,8
Средний ремонт ул. Жабаева, в пос. Саксаульск Аральского района
15 596,7
Средний ремонт улицы Дружба, в пос. Саксаульск Аральского района
53 325,3
Средний ремонт улицы Байсеитова, в пос. Саксаульск Аральского района
106 200,7
Средний ремонт улицы Айкынова, в пос. Саксаульск Аральского района
91 100,3
Средний ремонт улицы Жансугурова, в пос. Саксаульск Аральского района
106 200,7
Средний ремонт улицы Майлина, в пос. Саксаульск Аральского района
45 775,1
Средний ремонт улицы Аманоткель-1 в селе Аманоткель Аральского района
65 148,3
Средний ремонт улицы Аманоткель-5 в селе Аманоткель Аральского района
37 684,2
Средний ремонт улицы Аманоткель-6 в селе Аманоткель Аральского района
32 674,5
5
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры, в том числе:
1 276 773,2
Средний ремонт автомобильной дорогирайонного значения "Подъездная дорога к село Сазды" (0-10 км ) Аральского района
327 612,5
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъездная дорога к село Сазды" (10-21 км ) Аральского района
358 874,1
Средний ремонт подъездной дороги KNA-4 к населенному пункту Кызылжар в Аральском районе
293245
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Каратерен-Жанакурылыс" (0-10 км) в Аральском районе (0-10 км)
114 090,4
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Каратерен-Жанакурылыс" (10-23,88 км) в Аральском районе
0
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Боген-Аклак" (0-10 км) в Аральском районе
86089
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Боген-Аклак" (10-20,52 км) в Аральском районе
96 862,2
6
Софинансирование проекта "Средний ремонт дороги улицы от железнодорожного переезда до школы №231 в поселке Саксаульск (3,4 км)"
17 480
7
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара - Шымкент - Жаксыкылыш - Токабай - Абай"

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 131 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы, мың теңге
1
2
3
Барлығы
3 785 995,3
І
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 281 243
1
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
37 221,7
2
Санаторлы-курорттық емделу қызметін алатын мүгедектігі бар адамдарға ілесіп жүрушілердің шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмек
414
3
Облыс тұрғындары арасында діни ағартушылық жұмыстарын жүргізу әлеуметтік жобасын іске асыру
15794,7
4
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру, оның ішінде:
553 705,8
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Жабаев көшесінің автожолын орташа жөндеу
15 596,7
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Дружба көшесінің автожолын орташа жөндеу
53 325,3
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Байсейтова көшесінің автожолын орташа жөндеу
106 200,7
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Айкынов көшесінің автожолын орташа жөндеу
91 100,3
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Жансүгіров көшесінің автожолын орташа жөндеу
106 200,7
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Майлин көшесінің автожолын орташа жөндеу
45 775,1
Арал ауданы, Аманөткел ауылындағы Аманөткел-1 көшесін орташа жөндеу
65 148,3
Арал ауданы, Аманөткел ауылындағы Аманөткел-5 көшесін орташа жөндеу
37 684,2
Арал ауданы, Аманөткел ауылындағы Аманөткел-6 көшесін орташа жөндеу
32 674,5
5
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға, оның ішінде:
1 276 773,2
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Сазды ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеу (0-10 км)
327 612,5
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Сазды ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеу (10-21 км )
358 874,1
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар Қызылжар елді мекеніне KNA-4 кірме жолын орташа жөндеу
293 245
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Қаратерен-Жаңақұрылыс" автомобиль жолдарын орташа жөндеу (0-10 км)
114 090,4
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Қаратерен-Жаңақұрылыс" автомобиль жолдарын орташа жөндеу (10-23,88 км)
0
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Бөген-Ақлақ" автомобиль жолдарын орташа жөндеу (0-10 км)
86 089
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Бөген-Ақлақ" автомобиль жолдарын орташа жөндеу (10-20,52 км)
96 862,2
6
Арал ауданы, Сексеуіл кенті ЖД перезден 231 мектепке дейінгі автожолын орташа жөндеу (3,4 км)
17 480
7
Аудандық маңызы бар "Самара - Шымкент - Жақсықылыш - Тоқабай - Абай" автомобиль жолын орташа жөндеу

293 550,6
8
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Жанакурылыс - Бекарыстанби"
0
9
Установка комплексного блок-модуля в населенном пункте Куланды, Аральского района
17 500
10
На обеспечение подгузниками лиц с инвалидностью
29 594
11
На оплату услуг индивидуальных помощников, обслуживающих лиц с инвалидностью І группы
16 158
12
На выплату государственной адресной социальной помощи
23 051
ІІ
Целевые текущие трансферты на развитие:
1 504 752,3
1
Софинансирование проекта "Строительство водопроводных линий в н.п. Коктем Аральского района Кызылординской области"
31126
2
Софинансирование проекта "Строительство газопровода-отвода от магистрального газопровода "Бейнеу-Шымкент" с установкой АГРС в поселке Саксаульск Аральского района Кызылординской области. Корректировка"
28 800
3
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газаораспределительных сетей поселка Саксаульск Аральского района Кызылординской области. Корректировка"
166 376
4
Реконструкция Аллеи Рыбаков по ул. Макатаева 4Б г.Аральск Аральского района
170000
5
Софинансирование проекта "Строительство водопроводной линии в микрорайоне №6 в г.Аральск Аральского района"
31939,1
6
Софинансирование проекта "Строительство электроснабжения линий микрорайона №6 в г.Аральск"
14929,7
7
Разработка ПСД проекта "Строительство административного здания в г.Аральск Аральского района"
3 684,6
8
Проведение ГЭ ПСД проекта "Строительство административного здания в г.Аральск Аральского района"
0
9
Строительство спортивно-игровой площадки на улице Мир в поселке Саксаульск Аральского района
75 358
10
Строительства автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Камыстыбас-Аманоткел-Жанакурылыс (21 км) в Аральского района
344 180
11
Реконструкция моста через реку Сырдарья в близи населенного пункта Хан в Аральского района
0
12
Строительства автомобильной дороги районного значения "Кызылжар-Шомишкол" (12 км) в Аральском районе
57 090
13
Строительство улицы А. Сатаева в г. Аральск
10 429,1
14
Строительство улицы А. Жубаниязова в г.Аральск
2250,6
15
Строительство улицы С. Муканова в г. Аральск
8482,8
16
Строительство улицы Ж. Тажимбетова в г.Аральск
4531,7
17
Строительство улицы Толе би г. Аральск
9521
18
Строительство автомобильной дороги по улице Б. Майлина в городе Аральск
8118
19
Строительство автомобильной дороги по улице Г. Мусрепова в городе Аральск
7869,8
20
Строительства автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Бекбауыл (1,2-22,4 км)" в Аральском районе
157661
21
Благоустройство территорий площади "ЖалантосБахадура" в городе Аральск

293 550,6
8
Аудандық маңызы бар "Жаңақұрылыс - Бекарыстан би" автомобиль жолдарын орташа жөндеу
0
9
Арал ауданы, Құланды елді мекеніне кешенді блок-модуль орнату
17 500
10
Мүгедектігі бар адамдарды жөргектермен қамтамасыз ету
29 594
11
І топтағы мүгедектігі бар адамдарға қызмет көрсететін жеке көмекшілердің қызметіне ақы төлеу
16 158
12
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
23 051
ІІ
Нысаналы даму трансферттері
1 504 752,3
1
"Қызылорда облысы Арал ауданы Көктем елді мекенінде су жүйесін құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
31 126
2
Қызылорда облысы Арал ауданының Сексеуіл кентінде АГТС орната отырып "Бейнеу-Шымкент" магистральды газ құбырынан бастап газ құбыры тармағын салу" Түзету" жобасын қоса қаржыландыру
28 800
3
"Қызылорда облысы Арал ауданы Сексеуіл кентіне газ жеткізу құбырының және кварталішілік газ тарату желілерінің құрылысы" Түзету" жобасын қоса қаржыландыру
166 376
4
"Арал ауданы Арал қаласы Мақатаев көшесі 4Б Рыбаков аллеясын қайта жаңғырту"
170 000
5
"Қызылорда облысы Арал ауданы Арал қаласының №6 шағын ауданының су құбыры желісінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
31 939,1
6
"Арал қаласындағы №6 шағын ауданына электр желісінің құрылысын жүргізу" жобасын қоса қаржыландыру
14 929,7
7
"Арал ауданы Арал қаласынан әкімшілік ғимаратының құрылысы" жобасына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 684,6
8
"Арал ауданы Арал қаласынан әкімшілік ғимаратының құрылысы" жобасына жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
0
9
Арал ауданы Сексеуіл кентінде Мир көшесінде спорт және ойын алаңының құрылысы
75 358
10
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Камыстыбас-Аманоткел-Жанакурылыс" (21км) автомобиль жолының құрылысы
344 180
11
Арал ауданындағы Хан елді мекеніндегі Сырдария өзені арқылы өтетін көпірді қайта жаңғырту
0
12
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Қызылжар-Шөмішкөл" автомобиль жолының құрылысы (12 км)
57 090
13
Арал қаласындағы А. Сатаев көшесінің құрылысы
10 429,1
14
Арал қаласындағы А. Жұбаниязов көшесінің құрылысы
2250,6
15
Арал қаласындағы С. Мұқанов көшесінің құрылысы
8482,8
16
Арал қаласындағы Ж. Тәжімбетов көшесінің құрылысы
4531,7
17
Арал қаласы Төле би көшесінің құрылысы
9521
18
Арал қаласында Б. Майлин көшесі бойынша автомобиль жолын салу
8118
19
Арал қаласында Ғ. Мүсірепов көшесі бойынша автомобиль жолын салу
7869,8
20
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Бекбауыл (1,2-22,4 км)" автомобиль жолының құрылысы
157 661
21
Арал қаласындағы "Жалаңтөс Баһадүр" алаңының аумағын абаттандыру

75000
22
Софинансирование проекта "Строительство электроснабжения линий микрорайона №5 города Аральск"
15704
23
Софинансирование проекта "Освещение улиц Р.Турумбетова, Б.Танирбергенова, Т.Аубакирова, Н.Балапанова и А.Каюпова в городе Аральск Аральского района"
3 020
24
"Строительство газопроводных линии микрорайона №4 города Аральск, Аральского района"
5 000
25
Реконструкция здания котельной родильного дома КГП на ПХВ "Аральская межрайонная больница" расположенного по адресу Аральский район, г. Аральск, улица Арал туз №54
64478,1
26
Реконструкция здания котельной туберкулезной больницы КГП на ПХВ "Аральская межрайонная больница" расположенного по адресу Аральский район г. Аральск, улица Женис аланы №9
84652,7
27
Реконструкция котельной врачебной амбулатории ЖаксыкылышАральской межрайонной больницы, расположенной по адресу Аральский район пос. Жаксыкылыш, пер. Панфилова №8А
53346,9
28
Софинансирование проекта "Строительство сети электроснабжения в кентеЖаксыкылыш Аральского района"
16441,2
29
Софинансирование проекта "Строительство сети водоснабжения нового микрорайона в пос. Жаксыкылыш, Аральского района"
15 092,5
30
Софинансирование проекта "Строительство сети водоснабжения в микрорайоне №8 в г.Аральск, Аральского района"
14919,4
31
Софинансирование проекта "Строительство сети электроснабжения микрорайона №8 в г.Аральск Аральского района"

75000
22
"Қызылорда облысы Арал қаласының №5 шағын ауданында электрмен жабдықтау желісінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
15704
23
"Арал ауданды, Арал қаласы Р.Тұрымбетов, Б.Тәңірбергенов, Т.Әубәкіров, Н.Балапанов және А.Каюпов көшелерін жарықтандыру" жобасын қоса қаржыландыруға
3 020
24
"Қызылорда облысы, Арал қаласы, №4 мөлтек ауданын газбен жабдықтау"
5 000
25
Арал ауданы, Арал қаласы Арал тұз көшесі №54 мекенжайында орналасқан "Арал ауданаралық ауруханасы" ШЖҚ КМК перзентхана қазандығының ғимаратын реконструкциялау
64478,1
26
Арал ауданы Арал қаласы Жеңіс алаңы №9 мекенжайында орналасқан "Арал ауданаралық ауруханасы" ШЖҚ КМК туберкулездік аураханасының қазандығы ғимаратын реконструкциялау
84652,7
27
Арал ауданы, Жақсықылыш кенті, Панфилов тұйық көшесі 8А мекенжайында орналасқан Арал ауданаралық ауруханасы Жақсықылыш дәрігерлік амбулаториясының қазандығын реконструкциялау
53346,9
28
"Арал ауданы Жақсықылыш кентінде электрмен жабдықтау желісін салу" жобасын қоса қаржыландыру
16441,2
29
"Арал ауданы Жақсықылыш кентінен жаңадан ашылатын мөлтек аудандарына су құбыры желісінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыруға
15 092,5
30
"Арал ауданы, Арал қаласы №8 мөлтек ауданына су құбыры желісі құрылысы" жобасын қоса қаржыландыруға
14919,4
31
Арал қаласы №8 мөлтек ауданына электр желісі құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру

24750,2
Приложение 6 к решению № 329
Аральского районного маслихата
от 21 декабря 2022 года
Поступления сумм вознаграждения и погашения кредитов из бюджета Аральского района в областной бюджет
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 09.11.2023 № 108 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
1
Поступления сумм погашений кредитов из бюджета района в областной бюджет

24750,2
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 329 шешіміне 6-қосымша
Арал ауданы бюджетінен облыстық бюджетке кредиттерді өтеу, сыйақылар және айыппұлдар, өсімпұлдар сомаларының түсімдері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 09.11.2023 № 108 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Қаржы көлемі, мың теңге
1
Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар сомаларының түсімі

19 933
2
Поступления сумм вознаграждений по бюджетным кредитам
89 826
3
Поступление сумм штрафов, пени по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета в 2018 году
3
Всего:
109 762
Приложение 7 к решению № 329
Аральского районного маслихата
от 21 декабря 2022 года
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2023 год и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 09.11.2023 № 108 (вводится в действие с 01.01.2023).
Функциональная группа
Сумма на 2023 год (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2. Затраты
53 944
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
23858
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
23858
009
Развитие теплоэнергетической системы
12 949
Внесение корректировок в проектно-сметную документацию работ "Расширение электрической сети поселка Саксаульск Аральского района и прокладка электрической сети к вновь открывающемуся микрорайону"
6 000
Внесение корректировок в проектно-сметную документацию работ "Ррасширение электрической сети населенного пункта Бекбаул Аральского района"
6 945
"Разработка проектно-сметной документации на строительство линии электропередачи микрорайона №1 Кызылординской области, Аральского района, города Арал" (стоимость проекта – 72793,4 тысяч тенге)
1
"Строительство газопровода до микрорайона №6 в городе Арал Кызылординской области Аральского района" (стоимость проекта – 475 939 тысяч тенге)
1
Строительство ВЛ-0,4 кВА в городе Аральск Кызылординской области (стоимость проекта – 722 319 тысяч тенге)
1
Строительство газопровода до микрорайона №5 в городе Аральск Кызылординской области Аральского района (стоимость проекта – 664 699 тысяч тенге)
1
036
Развитие газотранспортной системы
10 909
Допроектные работы с внесением изменений в проектно-сметную документацию газопровода высокого давления по проекту строительства газопровода на микрорайоны №5, 6 города Аральск
8 691,3
Завершение государственной экспертизы разработанной проектно-сметной документации на работы по прокладке газопровода в микрорайоне № 4 города Аральск
957,4
Завершение государственной экспертизы разработанной проектно-сметной документации на работы по прокладке газопровода в населенном пункте Шижага Аральского района
1 260,3
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 051
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

19 933
2
Облыстық бюджетке аудандар бюджеттерінен кредиттерді өтеу сомаларының түсімі
89 826
3
2018 жылы облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша айыппұлдар, өсімпұлдар сомасының түсімі
3
Жинағы:
109 762
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 329 шешіміне 7-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 09.11.2023 № 108 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
2023 жыл сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
2. Шығындар
53 944
09
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 858
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
23 858
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12 949
"Арал ауданы, Сексеуіл кентінің электр желісін кеңейту және жаңадан ашылатын мөлтек ауданға электр желісін тарту" жұмыстарының жоба-сметалық құжаттамасына түзету енгізу
6000
"Арал ауданы, Бекбауыл елді мекенінің электр желісін кеңейту" жұмыстарының жоба-сметалық құжаттамасына түзету енгізу
6945
"Қызылорда облысы, Арал ауданы, Арал қаласы, №1 мөлтек ауданына электр желісі құрылысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге" (жоба құны – 72793,4 мың теңге)
1
"Қызылорда облысы, Арал ауданы Арал қаласындағы №6 шағын ауданына газ желісінің құрылысы" (жоба құны – 475939 мың теңге);
1
Қызылорда облысы Арал қаласы 0,4 кВа әуе желілеріне жүргізу құрылысы (жоба құны - 722319 мың теңге);
1
Қызылорда облысы, Арал ауданы Арал қаласындағы №5 шағын ауданына газ желісінің құрылысы (жоба құны – 664699 мың теңге)
1
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10 909
Арал қаласындағы №№ 5,6 мөлтек аудандарына газ желісінің құрылысы жобасы бойынша жоғары қысымды газ құбырының жоба сметалық құжаттамаларына түзету енгізе отырып қоса әзірлеу жұмыстары
8 691,3
Арал қаласы № 4 мөлтек ауданға газ желісін тарту жұмыстарына әзірленген жоба-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізуді аяқтау
957,4
Арал ауданы, Шижаға елді мекеніне газ желісін тарту жұмыстарына әзірленген жоба-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізуді аяқтау
1 260,3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 051
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

5 051
010
Развитие объектов сельского хозяйства
5 051
Корректировка проектно-сметной документации на строительство биотермической ямы в населенных пунктах Косжар, Косаман, Акбасты, Жаланаш, Жинишкекум
5 051
12
Транспорт и коммуникации
25 035
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 035
022
Развитие транспортной инфраструктуры
25 035
Разработка проектно-сметной документации на строительство 15-и улиц города Аральск
16 300
Начать работы по строительству автомобильной дороги "Самара-Шымкент-Шомиш-Аралкум".
100
Разработка проектно-сметной документации на строительство 15 улиц в городе Аральск
8628
"Строительство дороги по улице Бегим Ана в городе Аральск Кызылординской области" (стоимость проекта – 155525 тысяч тенге)
1
"Строительство автомобильной дороги по улице М. Жумабаева города Аральск Кызылординской области" (стоимость проекта – 305 502 тысяч тенге)
1
"Строительство дороги по улице Т. Жарокова города Аральск Кызылординской области" (стоимость проекта – 153 611 тысяч тенге)
1
"Реконструкция автомобильной дороги по улицам А Каюпова и Тауелсиздик" (стоимость проекта – 501 600 тысяч тенге)
1
Строительство дорог на улицах села Жаксыкылыш Аральского района Кызылординской области (стоимость проекта – 518 326 тысяч тенге)
1
Реконструкция улицы Бактыбая батыра города Аральск Кызылординской области" (стоимость проекта – 1604994 тысячтенге)
1
Строительство дороги по улице К. Отенов, М. Маметова, Т.Бурикулов, А. Толегенулы, М. Дулатов, К. Сарсенбаев, К.Сатбаева города Аральск Кызылординской области" (стоимость проекта – 489 344 тысяч тенге)
1
Приложение 8 к решению № 329
Аральского районного маслихата
от 21 декабря 2022 года
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, поселков, сельских округов за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 09.11.2023 № 108 (вводится в действие с 01.01.2023).
Содержание
Аппарат акима города Аральск
Аппарат акима сельского округа Акирек
Аппарат акима сельского округа Косжар
Аппарат акима сельского округа Беларан
Аппарат акима сельского округа Жинишкекум
На проведение работ по текущему ремонту (содержанию) светильников ночного освещения по улицам города Аральск
10000
на текущий ремонт систем водоснабжения парков и скверов города, аллей и объектов озеленения в местах массового отдыха, на улицах и создание водопроводов к этим объектам с применением капельного орошения
10000
на разработку проектно-сметной документации асфальтирования улиц населенного пункта

5 051
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
5 051
Қосжар, Қосаман, Ақбасты, Жалаңаш, Жіңішкеқұм елді мекендеріне биотермиялық шұңқыр салу құрылысы жұмыстарының жоба-сметалық құжаттамаларына түзету енгізу
5 051
12
Көлiк және коммуникация
25 035
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 035
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
25 035
Арал қаласының 15 көшесінің құрылысына жоба-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
16 300
"Самара-Шымкент-Шөміш-Аралқұм" автожолының құрылыс жұмыстарын бастауға
100
2022 жылы Ақеспе елді мекеніне кіре беріс" автомобиль жолының құрылысына жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеуді бастау алған жұмысты жалғастыруға
8 628
"Қызылорда облысы Арал қаласындағы Бегім ана көшесі бойындағы автомобиль жолын салу" (жоба құны – 155525 мың теңге)
1
"Қызылорда облысы Арал қаласында М. Жұмабаев көшесінің бойында автомобиль жолын салу" (жоба құны – 305502 мың теңге)
1
"Қызылорда облысы Арал қаласында Т. Жароков көшесінің бойында автомобиль жолын салу" (жоба құны – 153611 мың теңге)
1
"Қызылорда облысы Арал қаласында А. Қаюпов және Тәуелсіздік көшелерінің бойында автомобиль жолын қайта жаңғырту" (жоба құны – 501600 мың теңге)
1
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жақсықылыш кентінің көшелерінің автомобиль жолдарының құрылысы (жоба құны – 518326 мың теңге)
1
Қызылорда облысы, Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі реконструкциялау" (жоба құны – 1604994 мың теңге)
1
"Қызылорда облысы Арал қаласында К. Өтенов, М. Мәметова, Т. Бөріқұлов, А. Төлегенұлы, М. Дулатов, К. Сәрсенбаев, Қ. Сәтбаев көшелерінде автомобиль жолын салу" (жоба құны – 489344 мың теңге)
1
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 329 шешіміне 8-қосымша
Аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 09.11.2023 № 108 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Мазмұны
Арал қаласы әкімі аппараты
Ақирек ауылдық округі әкімі аппараты
Қосжар ауылдық округі әкімі аппараты
Беларан ауылдық округі әкімі аппараты
Жіңішкеқұм ауылдық округі әкімі аппараты
Арал қаласының көшелері бойынша түнгі жарық шамдарына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге (күтіп-ұстау тұруға)
10 000
қаладағы парктер мен скверлер, аллеялар мен көпшілік демалатын орындардағы, көшелердегі көгалдандыру нысандарының су жүйелерін ағымдағы жөндеу және сол объектілерге тамшылатып суару әдісін қолдана отырып су құбырларын құруға
10 000
елді мекені көшелерін асфальттауға жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге

306
731
на разработку проектно-сметной документации по проекту водоснабжения поселка Куланды
3154
на ремонтные работы служебного автомобиля
900
на ремонтные работы административного здания
5000
Всего:
20000
306
731
3154
5900
Приложение 9 к решению № 329
Аральского районного маслихата
от 21 декабря 2022 года
Поступления от трансфертов в связи с изменением законодательства
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 09.11.2023 № 108 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
в связи с передачей функций государственного закупа с районного на областной уровень
в связи с передачей функций центра занятости с районного на областной уровень
в связи с передачей функций государственной социальной помощи с районного на областной уровень
20260
639344,6
55594
715 198,6

306
731
Құланды елді мекеніне аяқ су жүргізу жобасына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу жұмыстарына
3 154
қызметтік автокөлігіне жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін
900
әкімшілік ғимаратын жөндеу жұмыстары
5 000
Барлығы:
20 000
306
731
3 154
5 900
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 329 шешіміне 9-қосымша
Заңнаманың өзгеруіне байланысты трансферттер сомаларының түсімі
Ескерту. Шешім 9-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 09.11.2023 № 108 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы, мың теңге
мемлекеттік сатып алу саласындағы қызметтердің аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты
жұмыспен қамту орталығы қызметінің аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты
20260
639344,6
55594
715 198,6