О бюджете сельского округа Акирек на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 338.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акирек на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 996 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 092 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 217 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала– 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 662 тысяч тенге;
2) затраты – 53 996,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0,1 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение долгов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 338 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 996 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 217 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 662 мың теңге;
2) шығындар – 53 996,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 0,1 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2023 № 84 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Акирек на 2023 год согласно приложения 4.
3. Утвердить в бюджете Акирекского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета согласно приложению 5.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,1мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.09.2023 № 84 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2023 жылға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2022 года № 338
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа на 2023 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 338 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған Ақирек ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру