О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2022-2024 годы"от 29 декабря 2021 года № 182
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2022 года № 182. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2022-2024 годы" от 29декабря 2021 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163412) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 588196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 126710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 591 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21298 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 439597 тысяч тенге;
2) затраты – 616433,1 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28237,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28237,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 28237,1 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 182 "2022-2024 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 182 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 182 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163412 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 588196 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 126710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 591 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21298 мың теңге;
трансферттер түсімі – 439597 мың теңге;
2) шығындар – 616433,1мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -28237,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 28237,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28237,1 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 272
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 182
Бюджет на 2022 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 272 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

52501
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
52501
12
Транспорт и коммуникации
78921,2
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
78921,2
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
21135,1
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
57786,1
15
Трансферты
0,1
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,1
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
0,1
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
-28237,1
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
28237,1
8
Используемые остатки бюджетных средств
28237,1
01
Остатки бюджетных средств
28237,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
28237,1
Приложение 2 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 272
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 182
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету поселка Айтеке би за счет средств республиканского бюджета и за счет гарантированных трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан
Наименование
За счет трансфертов из республиканского бюджета,тысяч тенге
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
33 102
27 461
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 300
9 798
2
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
20 610
17 663
3
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
4 192
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 272
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 182
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету поселка Айтеке би за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

52501
006
Жергіліктідеңгейдемәдени-демалысжұмысынқолдау
52501
12
Көлiк және коммуникация
78921,2
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
78921,2
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21135,1
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
57786,1
15
Трансферттер
0,1
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,1
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
0,1
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-28237,1
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
28237,1
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
28237,1
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
28237,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
28237,1
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 272 шешіміне 2-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Республикалық бюджетттен берілетін трансферттер есебінен, мың теңге
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
33102
27461
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
8 300
9798
2
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
20 610
17 663
3
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
4 192
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 272 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағынысаналытрансферттер