О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 183
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 мая 2022 года № 227. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 183 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 219969 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15028 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 175 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6658 тенге;
поступления трансфертов – 198108 тысяч тенге;
2) затраты – 224259,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4290,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4290,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 "2022-2024 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 227 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 219969 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 175 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6658 мың теңге;
трансферттер түсімі – 198108 мың теңге;
2) шығындар – 224259,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4290,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4290,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 4290,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 227
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 183
Бюджет на 2022 год города Казалинск
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4290,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 227 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 183 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

809,4
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
-4290,1
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
4290,1
8
Используемые остатки бюджетных средств
4290,1
01
Остатки бюджетных средств
4290,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
4290,1
Приложение 2 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 227
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 183
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету города Казалинск за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
29 574
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 361
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
400
3
На приобретение дизельного передвижного насоса для перекачки воды в г. Казалинск
3 800
4
На затраты на содержание КГУ "Молодежный ресурсный центр" города Казалинска 1 единицы для перевода должности инспектора в Аппарат акима города Казалинска на должность методиста
1 958
5
На проведение работ по ремонту здания "библиотека", расположенного на балансе аппарата акима по улице Г. Шляпина, дом №17
5 662
6
На распределение 1 единицы штата культорганизатора Казалинского городского Дома культуры
1 312
7
Работы по ограждению земельного участка для твердых бытовых отходов в г. Казалы Казалинского района Кызылординской области
8 081

809,4
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-4290,1
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
4290,1
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
4290,1
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
4290,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
4290,1
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 227 шешіміне 2-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 183 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласы бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
29 574
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
8 361
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
400
3
Қазалы қаласына аяқ су айдауға дизельді жылжымалы насос сатып алуға
3 800
4
Қазалы қалалық "Жастар ресурстық орталығы" КММ-гі 1-бірлік инспектор лауазымын Қазалы қаласы әкімінің аппаратына әдіскер лауазымына ауыстыру үшін ұстау шығындарына
1 958
5
Әкім аппараты теңгеріміндегі Г.Шляпин көшесі №17 үйде орналасқан "Кітапхана" ғимаратын жөндеу жұмыстарын жүргізуге
5 662
6
Қазалы қалалық мәдениет Үйіне 1 бірлік мәдени ұйымдастырушы штатын бөлуге
1 312
7
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қазалы қаласындағы тұрмыстық қатты қалдықтарға арналған жер учаскесін қоршау жұмыстарына
8 081