О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарыколь на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года №200
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2022 года № 320
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарыколь на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 200 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №173037) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сарыколь на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 71172 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 176 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69640 тысяч тенге;
2) затраты – 71712,2тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -540,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –540,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 540,2 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №200 "2022-2024 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 320 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 200 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №173037 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63238 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12мың теңге;
трансферттер түсімі – 61706мың теңге;
2) шығындар – 63778,2мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -540,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 540,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 540,2 мың теңге.".

3 285
3 804
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 334
3 804
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 191
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от 22 ноября 2022 года №320
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №200
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Сарыколь за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
5 656
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 784
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
На выделение 1 единицы штата методиста в аппарат акима сельского округа
672

3 285
3 804
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 334
3 804
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 191
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№320 шешіміне
3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№200 шешіміне
6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Сарыкөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 656
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 784
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Ауылдық округ әкімінің аппаратына 1 бірлік әдіскер штатын бөлуге
672