О бюджете сельского округа Алга на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 340.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 180785,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3635 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 180 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 176970,3 тысяч тенге;
2) затраты – 181009,2 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -223,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 223,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 340 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180785,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3635 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 мың теңге.
трансферттер түсімі – 176970,3 мың теңге;
2) шығындар – 181009,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -223,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 223,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 223,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету сельского округа Алга за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Секретарь сессии районного маслихата районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 340
Бюджет на 2023 год сельского округа Алга

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 137 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен Алға ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 340 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті

29658,2
2
Средний ремонт переулка Жанажол, Жанажол Алгинского сельского округа
30984
3
Средний ремонт улиц населенного пункта т. Туктибаева (Алга, А. Жубатыров)
41444,6
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от"23" декабря 2022 года № 340
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год бюджету сельского округа Алга за счет средств районного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии в решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 31; в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.09.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
1870,5
1
На обновление рекламных щитов и баннеров на улицах села Туктибаева
250,0
2
На подготовка проектно-сметной документации на текущий ремонт улиц Алги, А.Жубатырова Алгинского сельского округа
1620,5
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 340
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет Алгинского сельского округа
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии в решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 31 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет трансфертов из Республиканского бюджета
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Алга
7,9
0,8
2,5
4,6

29658,2
2
Алға ауылдық округі Жаңажол, Жаңажол тұйығын орташа жөндеу
30984
3
Т.Түктібаев елді мекенінің көшелерін орташа жөндеу (Алға, А.Жұбатыров)
41444,6
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 340 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте Алға ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 31; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.09.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1870,5
1
Түктібаев ауыл көшелердегі көрнекі ақпарат құралдарын жаңарту жұмыстарына
250,0
2
Алға ауылдық округіндегі Алға, А.Жұбатыров көшелерін ораташа жөндеуге жоба-сметалық құжаттарын дайындау жұмыстарына
1620,5
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 340 шешіміне 6-қосымша
Алға ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 31 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Алға ауылдық округі
7,9
0,8
2,5
4,6