О бюджете сельского округа Г. Муратбаева 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 352.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ::
1. Утвердить бюджет сельского округа Муратбаев на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 114981 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4416 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110365 тысяч тенге;
2) затраты – 116069 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1088 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1088 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1088 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 352 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114981 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4416 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 110365 мың теңге.
2) шығындар – 116069 мың теңге, оның ішінде:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1088 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1088 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 145 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету сельского округа Г.Муратбаева за счет средств областного бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету сельского округа Г.Муратбаева за счет средств районного бюджета согласно приложению 5.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 145 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Ғ.Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Ғ.Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 352
Бюджет на 2023 год сельского округа Г.Муратбаева
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 145 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандықмәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 352 шешіміне1-қосымша
2023 жылға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 145 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы