О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 116 "О бюджете сельского округа Акай на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 августа 2022 года № 206. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 116 "О бюджете сельского округа Акай на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 87 968,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 595,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 750 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 623,1 тысяч тенге;
2) затраты – 134 775,9 тысяч тенге;".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 116 "2022-2024 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 206 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 116 "2022-2024 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 87 968,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 595,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 750 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 72 623,1 мың теңге;
2) шығындар – 134 775,9 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.