О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 114 "О бюджете поселка Жосалы на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 ноября 2022 года № 230
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 114 "О бюджете поселка Жосалы на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 618 217,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46 198,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 464,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 417 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 568 137,8 тысяч тенге;
2) затраты – 630 435,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 217,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 217,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 217,3 тысяч тенге.".
Приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 114 "2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 08 қарашадағы № 230 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 114 "2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 618 217,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 198,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 464,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 417 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 568 137,8 мың теңге;
2) шығындар – 630 435,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 217,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 217,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 12 217,3 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

16 323,8
5
Установка малых архитектурных форм по улице Тайшыкби в поселке Жосалы
1 818,8
6
На проведение работ по откачке воды из реки Сырдарья с целью наполнения водой озера Сарыозек в поселке Жосалы
0
7
Устройство автостоянки и установка железобетонных лотков на улицу Кошербаева в поселке Жосалы
5 766,6
8
Работы по устройству железобетонного лотка на канале Шыгыс в поселке Жосалы (софинансирование)
28 132,9
9
Прокладка линий электропередач к насосам для подачи поливной воды по улицам Батыс, Г. Муратбаева, Амангельды в поселке Жосалы
9 100,0
10
На приобретение товаров для проведения электросетей уличного освещения по улице Амангельды в поселке Жосалы
2 446,0
11
Разработка проектно-сметной документации, проведение экспертизы на уличное освещение в поселке Жосалы
8 669,0
12
На завершение среднего ремонта улицы Абая по программе "Ауыл-ел бесігі", выделенной в 2021 году в поселке Жосалы (неоплаченные обязательства)
1 091,1
13
Озеленение аллеи Казах Хандыгы в поселке Жосалы, посадка саженцев деревьев, уход до осени
10 000,0
14
На текущий ремонт автомобильных дорог улиц поселка Жосалы
9 953,0
15
На средний ремонт улицы Тайшыкби в поселке Жосалы (укладка асфальта)
21 039,0
16
На работы по укладке газона на футбольные поля в п. Жосалы в количестве 4 штук
1 977,0
17
Обеспечение санитарии поселка Жосалы
6 481,0
18
На работы по благоустройству улиц поселка Жосалы(установка билбордов 24,00х4,80м -1594,9 тыс. т; 12,00х4,80м-3500,1 тыс. т; 6,00х3,00м по 10 штук-9218,3 тыс. т
13 739,0
19
Приобретение подметальную машину ППМ 2000
9 924,4
20
Работы по укладке песчано-гравийной смеси на переулок СейтжанАхуна поселка Жосалы
2 321,1
21
Работы по укладке песчано-гравийной смеси на переулок Мусирбаева поселка Жосалы
5 030,0
22
Приобретение электротоваров и светодиодных светильников для уличного освещения
1 059,0
23
Благоустройство поселка Жосалы, праздничное оформление центральной площади и улиц
2 626,0
24
Содержание в зимнее время автомобильных дорог улиц поселка Жосалы
2 000,0
25
Средний ремонт переулка Б. Момышулы в поселке Жосалы
2 652,0

16 323,8
5
Жосалы кенті Тайшық би көшесі бойына кіші архитектуралық формалар орнату жұмыстарына
1 818,0
6
Жосалы кентіндегі Сарыөзек көлін сумен толтыру мақсатында Сырдария өзенінен су айдау жұмыстарын жүргізуге
0
7
Жосалы кентіндегі Көшербаев көшесіне автотұрақ және темір бетонды лоток орнату жұмыстарына
5 766,6
8
Жосалы кентіндегі Шығыс каналына темір бетонды лоток орнату жұмыстарына (қоса қаржыландыру)
28 132,9
9
Жосалы кентіндегі Батыс, Ғ.Мұратбаев, Аманкелді көшелеріндегі аяқ су айдау насостарына электр желісін тарту жұмыстарына
9 100,0
10
Жосалы кенті Аманкелді көшесіндегі көше жарықтарының электр желісін жүргізуге тауарлар сатып алуға
2 446,0
11
Жосалы кентіндегі көшелерін жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу, сараптамадан өткізуге
8 669,0
12
Жосалы кентінде 2021 жылы бөлінген "Ауыл-Ел бесігі" бағдарламасы арқылы Абай көшесіне орташа жөндеу жұмыстарын аяқтауға (төленбеген міндеттемелер)
1 091,1
13
Жосалы кентіндегі Қазақ Хандығы аллеясын көгалдандыру, ағаш көшеттерін отырғызып күз мезгіліне дейін күтіп, баптауға
10 000,0
14
Жосалы кентіндегі көшелердің автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге
9 953,0
15
Жосалы кенті Тайшық би көшесіне орташа жөндеу жұмыстарына (асфальт төсеу)
21 039,0
16
Жосалы кентіндегі 4 дана футбол алаңдарына газон төсеу жұмыстарына
1 977,0
17
Жосалы кентін санитариямен қамтамасыз ету
6 481,0
18
Жосалы кентінің көшелерін абаттандыру жұмыстарына (билборттар орнату 24,00х4,80м -1594,9 мың т; 12,00х4,80м-3500,1 мың т; 6,00х3,00м 10 данадан-9218,3мың т
13 739,0
19
ППМ-2000 сыпырғыш машинасын сатып алу үшін
9 924,4
20
Жосалы кентіндегі Сейітжан ахун тұйығына құм аралас қиыршық тас төсеу жұмыстары үшін
2 321,1
21
Жосалы кентіндегі Мүсірбаев тұйығына құм аралас қиыршық тас төсеу жұмыстары үшін
5 030,0
22
Көше жарықтарына электр тауарлар және светодиодты светильниктер сатып алу
1 059,0
23
Жосалы кентін абаттандыру, орталық алаңды және көшелерді мерекелік безендіру
2 626,0
24
Жосалы кенті көшелерінің автомобиль жолдарын қысқы мезгілде күтіп ұстау
2 000,0
25
Жосалы кентіндегі Б.Момышұлы тұйығын орташа жөндеу
2 652,0