О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 122 "О бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 декабря 2022 года № 244. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 122 "О бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 70 546,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 67 463,8 тысяч тенге;
2) затраты – 71 664,3 тысяч тенге;".
Приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 244 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 70 546,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 67 463,8 мың теңге;
2) шығындар – 71 664,3 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5 871,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 445,0
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 426,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "15" декабря 2022 года № 244
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "23" декабря 2021 года № 122
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2022 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

5 871,0
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 445,0
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 426,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "15" желтоқсандағы
№ 244 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2021 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 122 шешіміне 7-қосымша
2022 жылға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

15 924,8
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 766,0
2
На государственную регистрацию 7 водозаборных скважин в сельском округе Т.Комекбаев
176,8
3
На работы по установке арки на аллее сельского округа Т.Комекбаев
1 138,0
4
На приобретение и монтажные работы 1 трансформатора КТПН в селе Т. Комекбаев
2 500,0
5
На ремонт спортивной площадки в сельском округе Т.Комекбаев (приобретение необходимых строительных материалов)
2 395,0
6
На культурное мероприятие сельскому клубу Комекбаев, посвященное 100-летию основателя совхоза Жанакала Каратая Куанбаева
2 000,0
7
На приобретение запасных частей к автотранспорту, находящегося на балансе сельского округа Т. Комекбаев
949,0

15 924,8
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 766,0
2
Т.Көмекбаев ауылдық округіндегі 7 су ұнғымаларын мемлекеттік тіркеу жұмыстарына
176,8
3
Т.Көмекбаев ауылдық округінің аллеясына Арка орнату жұмыстарын жүргізу үшін
1 138,0
4
Т.Көмекбаев ауылына 1 дана КТПН электр трансформаторларын сатып алу және орнату жұмыстарына
2 500,0
5
Т.Көмекбаев ауылдық округіне спорт алаңына жөндеу жұмыстарына (қажетті құрылыс материалдарын сатып алуға)
2 395,0
6
Комекбаев ауылдық клубына Жаңақала совхозының іргетасын қалаушы Қаратай Қуаңбаевтың 100 жылдығы мәдени іс-шарасына
2 000,0
7
Т.Көмекбаев ауылдық округінің теңгеріміндегі автокөлікке қосалқы бөлшектер сатып алуға
949,0