О бюджете сельского округа Дауылколь на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 256.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 480,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 152 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 104 328,4 тысяч тенге;
2) затраты – 108 655,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -174,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –174,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 174,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 13; с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 67; 22.11.2023 № 93 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Дауылколь установлен в размере 79 425 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 256 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан РеспубликасыЗаңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 480,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 152 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 104 328,4 мың теңге;
2) шығындар – 108 655,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174,7 мың теңге;
қарыздар түсімі-0;
қарыздарды өтеу-0;
бюджеттің қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 174,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 13; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 67; 22.11.2023 № 93 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Дауылкөл ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 79 425 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.

2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 2,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 13 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 4.

2-1. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2,4 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 13 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2023 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 256
Бюджет сельского округа Дауылколь на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 93 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 256 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 93 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер