О бюджете сельского округа Иркол на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 262. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Иркол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 373,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 131 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 062,5 тысяч тенге;
2) затраты – 77 761,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 388,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 388,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 388,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 49; с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 73; 22.11.2023 № 98 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Иркол установлен в размере 55 698 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 49 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 262 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 373,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 131 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 76 062,5 мың теңге;
2) шығындар – 77 761,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -388,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 388,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 388,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 49; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 73; 22.11.2023 № 98 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Иіркөл ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 55 698 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
2-1. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,2 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 49 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Иркол на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 262
Бюджет сельского округа Иркол на 2023 год

3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2023 жылға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 262 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджеті

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
25724
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
25942
3.Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
7
Поступление займов
0
16
Погашение займов
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 262
Перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 262
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Иркол на 2023 год за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 98 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
20 364,5
1
на устройство детского и спортивного площадка в селе Ирколь Кармакшинского района Кызылординской области
14 636,4
2
На установку дорожных знаков и искусственных баръеров по улице Коркыт ата в селе Ирколь
380
3
На разработку проектно-сметной документации и получение экспертного заключения на капитальный ремонт улицы Жанатурмыс в селе Ирколь
1 448,7
4
На разработку проектно-сметной документации и получение экспертного заключения на работы по освещению улицы Жанатурмыс в селе Ирколь (0,26 км)
984,4
5
На разработку проектно-сметной документации и получение экспертного заключения на работы по освещению улицы Казахстан в селе Ирколь (0,95 км)
1 196,0
6
На разработку проектно-сметной документации и получение экспертного заключения на работы по освещению улицы Е.Курманбаева в селе Ирколь (0,3 км)
992,0
7
На приобретение запасных частей для служебного автомобиля аппарата акима сельского округа Ирколь
727,0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
25724
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
7
Қарыздар түсімдері
0
16
Қарыздарды өтеу
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 262 шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 262 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 98 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
20 364,5
1
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Иіркөл ауылында балалар және спорттық алаңының құрылғыларын орналастыруға
14 636,4
2
Иіркөл ауылындағы Қорқыт ата көшесіне жол белгілерін және жасанды бұдыр жұмыстарын жүргізуге
380
3
Иіркөл ауылындағы Жаңатұрмыс көшесіне күрделі жөндеу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
1 448,7
4
Иіркөл ауылындағы Жаңатұрмыс көшесін жарықтандыру жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға (0,26 км)
984,4
5
Иіркөл ауылындағы Қазақстан көшесін жарықтандыру жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға (0,95 км)
1 196,0
6
Иіркөл ауылындағы Е.Құрманбаев көшесін жарықтандыру жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға (0,3 км)
992,0
7
Иіркөл ауылдық округі әкімі аппаратына қызметтік автокөлігіне қосалқы бөлшектер сатып алуға
727,0