О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 113 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 августа 2022 года № 204
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 113 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25992) следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 244 001,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 456 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 027 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 461 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 768 167,1 тысяч тенге;
2) затраты – 21 969 030,4 тысяч тенге;".
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 113 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 204 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 113 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25992 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 244 001,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 456 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 027 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 461 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 768 167,1 мың теңге;
2) шығындар – 21 969 030,4 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6 833,4
6
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети газоснабжения.
2 790,3
7
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети электроснабжения.
2 491,5
8
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети теплоснабжения.
21 811,3
9
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в кенте Жосалы, Кармакшинского района, Кызылординской области
49 625,4
10
Строительство физкультурно - оздоровительного комплекса в с.Акай, Кармакшинского района Кызылординской области
71 688,0
11
Перевод системы отопления средней школы № 30 Кармакшинского района Кызылординской области с жидкого на газообразное топливо
8 509,8
12
"Реконструкция котельной Кармакшинской районной больницы", расположенной по адресу: Кызылординская область, с. Жосалы, ул. Абая, 105"
5 464,1
Всего:
1 940 702,2
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "17" августа 2022 года №204
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "23" декабря 2021 года № 113
Целевые трансферты в районный бюджет на 2022 год, выделенные за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
2 611 072,0
1
на выплату государственной адресной социальной помощи
836 289,0
2
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
27 660,0
3
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
84 784,0
4
на развитие продуктивной занятости
1 284 449,0
в том числе:
из республиканского бюджета
478 695,0
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
805 754,0
5
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
152 073,0
в том числе:
из республиканского бюджета
77 557,0
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
74 516,0
6
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
172 498,0
в том числе:
из республиканского бюджета
79 090,0
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
93 408,0
7
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

6 833,4
6
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Газбен жабдықтау желілері"
2 790,3
7
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Электрмен жабдықтау желілері"
2 491,5
8
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Жылумен жабдықтау желілері"
21 811,3
9
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
49 625,4
10
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
71 688,0
Барлығы:
1 940 702,2
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "17" тамыздағы
№ 204 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2021 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 113 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 611 072,0
1
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
836 289,0
2
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
27 660,0
3
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
84 784,0
4
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
1 284 449,0
оның ішінде:
республикалық бюджеттен
478 695,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендерелген трансферт есебінен
805 754,0
5
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
152 073,0
оның ішінде:
республикалық бюджеттен
77 557,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендерелген трансферт есебінен
74 516,0
6
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
172 498,0
оның ішінде:
республикалық бюджеттен
79 090,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендерелген трансферт есебінен
93 408,0
7
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге

49 661,0
8
на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
1 991,0
9
на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
1 667,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
3 416 230,0
Из Национального фонда Республики Казахстан:
1
Строительство пяти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байқоңыр Кармакшинского района
923 783,0
2
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
180 000,0
3
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акай Кармакшинского района Кызылординской области
360 000,0
За счет республиканского бюджета:
4
Обеспечение наружными сетями электроснабжения для "Рыбный цех" Кармакшинского района
270 000,0
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
5
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
47 676,0
6
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акай Кармакшинского района Кызылординской области
250 312,0
7
Реконструкция и расширение водозаборного сооружения в населенном пункте Кармакшы, Кармакшинского района, Кызылординской области
205 808,0
8
Реконструкция водозаборного сооружения в населенном пункте Т. Комекбаев, Кармакшинского района, Кызылординской области
253 443,0
9
Реконструкция водозаборного сооружения в населенном пункте Алдашбай Ахун, Кармакшинского района, Кызылординской области
199 444,0
10
Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в населенном пункте Торетам Кармакшинского района Кызылординской области
300 000,0
11
Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в населенном пункте Акай Кармакшинского района Кызылординской области
300 000,0
12
Перевод системы отопления средней школы № 30 Кармакшинского района Кызылординской области с жидкого на газообразное топливо
76 589,0
13
"Реконструкция котельной Кармакшинской районной больницы", расположенной по адресу: Кызылординская область, с. Жосалы, ул. Абая, 105"
49 175,0
Всего:
6 027 302,0

49 661,0
8
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 991,0
9
мәслихат депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
1 667,0
Нысаналы даму трансферттер, оның ішінде:
3 416 230,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:
1
Қызылорда облысы Байқоңыр қаласында 50 пәтерлік 5 тұрғын үйлер құрылысы
923 783,0
2
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
180 000,0
3
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
360 000,0
республикалық бюджеттен:
4
Қармақшы ауданындағы "Балық цехын" сыртқы электрмен жабдықтау желілерімен қамтамасыз ету
270 000,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендерелген трансферт есебінен:
5
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
47 676,0
6
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
250 312,0
7
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Қармақшы ауылындағы су алу құрылымын қайта жаңғырту және кеңейту
205 808,0
8
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Т. Көмекбаев ауылындағы су қабылдайтын құрылғыны қайта құру
253 443,0
9
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Алдашбай Ахун ауылындағы су қабылдайтын құрылғыны қайта құру
199 444,0
10
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданының Төретам елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен орамішілік газ тарату желілерін салу
300 000,0
11
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданының Ақай елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен орамішілік газ тарату желілерін салу
300 000,0
12
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі № 30 орта мектептің жылу жүйесін сұйық отыннан сұйытылған газге ауыстыру
76 589,0
13
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Абай көшесі, 105-үй мекенжайында орналасқан "Қармақшы аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК қазандығының ғимаратын реконструкциялау
49 175,0
Барлығы:
6 027 302,0