О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-2 "О бюджете сельского округа Аккум на 2022-2024 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18 ноября 2022 года № 27-2
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-2 "О бюджете сельского округа Аккум на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 849,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 176,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 92 628 тысяч тенге;
2) затраты – 96 159,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 309,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -309,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2022 – 2024 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 27-2 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-2 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 849,5 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 176,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 92 628 мың теңге;
2) шығындар – 96 159,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 309,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -309,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 309,8 тысяч тенге.
Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жалагашского районного маслихата Курманбаева Г.
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от 18 ноября 2022 года № 27-2
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 13-2
Бюджет сельского округа Аккум на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 309,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г.Курманбаева
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 қарашадағы
№ 27-2 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер