О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №13-1 "О бюджете поселка Жалагаш на 2022-2024 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 декабря 2022 года № 29-1
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №13-1 "О бюджете поселка Жалагаш на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 362 208,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 119 157,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 661,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 241 388,8 тысяч тенге;
2) затраты – 368 694,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6486,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -6486,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6486,2 тысяч тенге.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
Курманбаева Г.
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от 14 декабря 2022 года №29-1
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №13-1
Бюджет поселка Жалагаш на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

"2022 – 2024 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-1 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 362 208,4 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 119 157,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 661,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 241 388,8 мың теңге;
2) шығындар – 368 694,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6486,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6486,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6486,2 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г.Курманбаева
Жалағаш аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 14 желтоқсандағы
№29-1 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-1 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер