О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 163 "О бюджете сельского округа Акуйик на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2022 года № 205. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 163 "О бюджете сельского округа Акуйик на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акуйик на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующем объемах:
1) доходы – 91 425 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 3 915 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 87 510 тысяч тенге;
2) затраты– 91 425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0;
приобритение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
задолжность по поступлениям -0;
погашение задолжность - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Ақүйік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 205 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақүйік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 163 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақүйік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 91 425 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 915 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 87 510 мың теңге;
2) шығындар – 91 425 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер-0;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі-0;
қарыздарды өтеу-0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары– 0.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.