О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 181 "О бюджете сельского округа Озгент на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2022 года № 222. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 181 "О бюджете сельского округа Озгент на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Озгент на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 79 997 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 2 601 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 77 387 тысяч тенге;
2) затраты – 81 064,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1069,4 тысяч тенге;

"Өзгент ауылдық округінің "2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 181 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 222 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Өзгент ауылдық округтің бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 181 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Өзгент ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 601 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімдері – 77 387 мың теңге;
2) шығындар –81 064,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 069,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 069,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 18 апреля 2022 года № 222
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 181
Бюджет сельского округа Озгент на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 069,4 мың теңге:
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 сәуірдегі
№ 222 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 181 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Өзгент ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер