О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 172 "О бюджете сельского округа Кандоз на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 266. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 172 "О бюджете сельского округа Кандоз на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кандоз на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 96 625,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 115 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 94 510,8 тысяч тенге;
2) затраты – 97 205,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Қандөз ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 172 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 266 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Қандөз ауылдық округтің бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 172 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қандөз ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 96 625,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 115 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 94 510,8 мың теңге;
2) шығындар – 97 205,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -579,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 579,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 266 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -579,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) –579,9 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 266 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының