О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кожакент на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 174
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 268. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 174 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2022 - 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожакент на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2022 год в следующем обьеме:
1) доходы – 112 359,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 5 617 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 106 742,4 тысяч тенге;
2) затраты – 112 793,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -433,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 433,8 тысяч тенге;

"Қожакент ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 268 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қожакент ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 174 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожакент ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 112 359,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 617 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 106 742,4 мың теңге;
2) шығындар – 112 793,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -433,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 433,8 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 433,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 11 августа 2022 года № 268
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 174
Бюджет сельского округа Кожакент на 2022 годы
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подклас
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 433,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 268 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қожакент ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер