О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Томенарык на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 185
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 273. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 184 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Томенарык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 028 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 183 823 тысяч тенге;
2) затраты – 221 822,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32 794,4 тысяч тенге;

"Төменарық ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 185 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 273 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Төменарық ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 185 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төменарық ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 189 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 183 823 мың теңге;
2) шығындар – 221 822,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -32 794,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 794,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 11 августа 2022 года № 273
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 185
Бюджет сельского округа Томенарык на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 794,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 273 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 185 шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған Төменарық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР