О бюджете сельского округа Екпинди на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 336
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Екпинди на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 53 903,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям –1591,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям трансфертов – 52 312,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53 903,0 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

Екпінді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 336 шешімі
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екпінді ауылдық округінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –53 903,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1591,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 52 312,0 мың теңге;
2) шығындар – 53 903,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
2. Объем субвенций за 2023 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 52 312,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежить официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 336
Бюджет сельского округа Екпинди на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 52 312,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 336 шешіміне 1-қосымша
Екпінді ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР