О бюджете сельского округа Екпинди на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 336. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Екпинди на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующим обьемах:
1) доходы – 63010,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1591 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 ;
поступлениям трансфертов –61419,3тысяч тенге;
2) затраты – 63 183,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Екпінді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 336 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екпінді ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 63 010,3 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер – 1591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 61 419,3 мың теңге;
2) шығындар – 63 183,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -173,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–173,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 01.12.2023 № 111 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Объем субвенций за 2023 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 52 312,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежить официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 336
Бюджет сельского округа Екпинди на 2023 год

5) бюджет тапшылығы (профицитін пайдалану)– -173,4 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 173,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 01.12.2023 № 111 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 52 312,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 336 шешіміне 1-қосымша
Екпінді ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті