Решение Сырдарьинского районного маслихата от 25 июля 2022 года № 149 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 107 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 149. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 107 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12923344,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5200141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 396 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7691807,7 тысяч тенге;
2) затраты – 13362310,1тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119879 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 248103 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128224 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 558844,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 558844,4 тысяч тенге;
поступления займов – 260967,7 тысяч тенге;
погашение займов – 129150,7 тысяч тенге;

Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі №149 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 149 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 107 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12923344,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5200141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7691807,7 мың теңге;
2) шығындар – 13362310,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119879 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 248103 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128224 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 558844,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 558844,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 260967,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 129150,7 мың теңге:

используемые остатки бюджетных средств – 427027,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е.Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 149
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 28 декабря 2021 года № 107
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 427027,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария удандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 149 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 107 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

28819,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
47557,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
47557,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
414259,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
45100,2
013
Капитальные расходы государственного органа
3339
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
365820
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
31945,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
31945,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
180284,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
75621,6
003
Капитальные расходы государственного органа
808
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
103855
02
Оборона
24022,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17335,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17335,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6687
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
863
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5824
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27126
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27126
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27126
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1582402,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
173601
010
Государственная адресная социальная помощь
173601
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1366285
004
Программа занятости
1080265
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

28819,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
47557,5
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47557,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
414259,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45100,2
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3339
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
365820
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
31945,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31945,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
180284,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75621,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
808
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
103855
02
Қорғаныс
24022,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17335,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17335,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6687
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
863
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5824
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27126
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27126
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
27126
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1582402,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
173601
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
173601
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1366285
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1080265
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету