Решение Сырдарьинского районного маслихата от 24 ноября 2022 года №173 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №114 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2022 – 2024 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 24 ноября 2022 года № 173
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №114 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2022 – 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 746583 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26632,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2351,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 717548 тысяч тенге;
2) затраты – 775770,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29187,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29187,5 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 29187,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82542,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3289,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 406,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78845,8 тысяч тенге;
2) затраты – 84211,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1669,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1669,4 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1669,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №114 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы №173 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 173 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №114 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 746583 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26632,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2351,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 717548 мың теңге;
2) шығындар – 775770,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 29187,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29187,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29187,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айдарлы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82542,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3289,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 406,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78845,8 мың теңге;
2) шығындар – 84211,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1669,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1669,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу –0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1669,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 74221,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5728,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 164 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68329 тысяч тенге;
2) затраты – 74238 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16,7 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 16,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Жетиколь на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 64237,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 891 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63293,6 тысяч тенге;
2) затраты – 65505,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1268 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1268 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1268 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет сельского округа Инкардария на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 65873 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1585 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 317 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63971 тысяч тенге;
2) затраты – 65873 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Калжан ахун на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 74221,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5728,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 164 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68329 мың теңге;
2) шығындар – 74238 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16,7 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Жетікөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64237,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 891 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63293,6 мың теңге;
2) шығындар – 65505,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1268 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1268 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1268 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Іңкәрдария ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1585 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 317 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63971 мың теңге;
2) шығындар – 65873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қалжан ахун ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 1204,1 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е.Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 24 ноября 2022 года №173
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №114
Бюджет поселка Теренозек на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1204,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихатының хатшысы Е.Әжікенов
Сырдария аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
24 қарашадағы №173 шешіміне
1-қосымша
Сырдария аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
29 желтоқсандағы № 114
шешіміне 1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы