О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Алмалы на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/4
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 8 апреля 2022 года № 21/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Алмалы на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 852 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 229 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 623 тысяч тенге;
2) затраты – 73 488,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 636,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 636,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Алмалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 21/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Алмалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алмалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 852 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 229 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 623 мың теңге;
2) шығындар – 73 488,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 636,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12 636,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 12 636,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от 8 апреля 2022 года № 21/4
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 18/4
Бюджет сельского округа Алмалы на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 12 636,9 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 8 сәуірдегі
№ 21/4 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 18/4 шешіміне 1-қосымша
шешіміне қосымша
Алмалы ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы