О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 33/3. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 062 104,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 250 964 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 193 358 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 124 777 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 475 758,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15 462 307,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 215 390 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 414 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 198 610 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -615 593,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 615 593,3 тысяч тенге;
поступление займов – 414 000 тысяч тенге;
погашение займов – 198 610 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 400 203,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14.12.2023 № 9/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что на 2023 год с районного бюджета в областной бюджет определены нормативы распределения доходов в нижеследующих размерах:
1) по коду 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и по коду 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов.
3.Предусмотреть в районном бюджете на 2023-2025 годы нижеследующие объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам, в том числе:
на 2023 год:
Поселок Шиели – 625 389 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 58 145 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 57 674 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 62 054 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 70 692 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 61 390 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/3 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 062 104,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 250 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 193 358 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 124 777 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 475 758,5 мың теңге;
2) шығындар – 15 462 307,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 215 390 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 414 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 198 610 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -615 593,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 615 593,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 414 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу –198 610 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 400 203,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 9/2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз.
3. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар төмендегі көлемдер бойынша көзделсін, оның ішінде:
2023 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 625389 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі –58145 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі –57 674 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі –62 054 мың теңге;
Бәйгеқұм ауылдық округі –70 692 мың теңге;
Бестам ауылдық округі –61390 мың теңге;

Сельский округ Байтерек – 102 741 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 54 493 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 90 954 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 60 485 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 55 996 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 49 256 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 93 576 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 65 652 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 49 200 тысяч тенге;
Сельский округ Когалы – 46 032 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 87 371 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл – 48 525 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 101 519 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 62 482 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан– 79 728 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 54 599 тысяч тенге.
Сельский округ Туран – 96 387 тысяч тенге;
Итого 2 134 340 тысяч тенге.
на 2024 год:
Поселок Шиели – 443 506 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 61 052 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 60 558 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 65 157 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 74 227 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 64 460 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 107 878 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 57 218 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 95 502 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 63 509 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 58 796 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 51 719 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 98 255 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 68 935 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 51 660 тысяч тенге;
Сельский округ Когалы – 48 334 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 91 740 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл –50 951 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 106 595 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 65 606 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 83 714 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 57 329 тысяч тенге.
Сельский округ Туран – 101 206 тысяч тенге;
Итого 2 027 907 тысяч тенге.
на 2025 год:
Поселок Шиели – 461 248 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 63 494 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 62 980 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 67 763 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 77 196 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам - 67 038 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 112 193 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 59 506 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 99 322 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 66 050 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 61 148 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 53 788 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 102 185 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 71 692 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 53 726 тысяч тенге;

Бәйтерек ауылдық округі –102 741 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі –54493 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі –90 954 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі –60 485 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 55996 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі –49 256 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі –93576 мың теңге;
Керделі ауылдық округі –65 652 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі –49 200 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округі –46 032 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі –87 371 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі –48 525 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі –101519 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі –62 482 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі - 79 728 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі –54599 мың теңге.
Тұран ауылдық округі –96 387 мың теңге;
Барлығы 2 134 340 мың теңге.
2024 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 443506 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі –61 052 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі –60 558 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі -65 157 мың теңге;
Байгеқұм ауылдық округі –74 227 мың теңге;
Бестам ауылдық округі –64460 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі –107 878 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі -57 218 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі -95 502 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 63 509 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі –58 796 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі –51 719 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі –98 255 мың теңге;
Керделі ауылдық округі –68 935 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі –51 660 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округі –48 334 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі –91740 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі –50 951 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі –106 595мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі –65 606 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі –83 714 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі –57329 мың теңге.
Тұран ауылдық округі –101206 мың теңге;
Барлығы 2 027907 мың теңге.
2025 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты –461 248 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі –63 494 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі –62 980 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі –67 763 мың теңге;
Байгеқұм ауылдық округі –77 196 мың теңге;
Бестам ауылдық округі –67038 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі –112 193 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 59 506 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі –99 322 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі –66 050 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі –61148 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 53 788 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі –102 185 мың теңге;
Керделі ауылдық округі –71 692 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі – 53 726 мың теңге;

Сельский округ Когалы – 50 267 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 95 409 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл – 52 989 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 110 859 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 68 230 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 87 063 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 59 622 тысяч тенге.
Сельский округ Туран – 105 255тысяч тенге;
Итого 2 109 023 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 9 076 тысяч тенге.

Қоғалы ауылдық округі – 50 267 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі – 95409 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі – 52 989 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі –110 859 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі –68 230 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі –87 063 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі – 59 622 мың теңге.
Тұран ауылдық округі –105255 мың теңге;
Барлығы 2 109 023 мың теңге.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 9 076 мың теңге сомасында бекітілсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "21" декабря 2022 года № 33/3
Районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14.12.2023 № 9/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 33/3 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 9/2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92262
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
92262
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2336575,4
1
Социальное обеспечение
468704
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
0
010
Государственная адресная социальная помощь
0
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
468704
005
Государственная адресная социальная помощь
468704
2
Социальная помощь
1651740,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
846571,1
004
Программа занятости
779673,7
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
0
007
Оказаниежилищнойпомощи
0
008
Социональная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных звания "Халық қаһарманы" и почетных званий республики 26 июля 1999 года
0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66897,4
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
805169,3
002
Программа занятости
0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
75983
006
Оказание жилищной помощи
183
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
126796,3
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
92262
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
92262
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2336575,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
468704
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
468704
005
Ммлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
468704
2
Әлеуметтiк көмек
1651740,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
846571,1
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
779673,7
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
0
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66897,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
805169,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
75983
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
183
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
126796,3
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

132
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
14049
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
278097
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
297549
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
12380
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
216131
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
0
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
216131
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
118925
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1808
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1732
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
85177
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8489
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1148888,4
1
Жилищное хозяйство
608428,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12242,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8428,2
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
3814,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
596185,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

132
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14049
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
278097
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
297549
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
12380
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
216131
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар
216131
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118925
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1808
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1732
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
85177
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8489
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1148888,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
608428,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12242,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
8428,2
059
Елді мекенге біріңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
3814,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
596185,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
66353
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
66353
122
Аппарат акима района (города областного значения)
246601
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
246601
2
Финансовая деятельность
90186
452
Отдел финансов района (города областного значения)
54687
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
54198
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
490
489
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
35498
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
35498
5
Планирование и статистическая деятельность
76330
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
76330
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
76330
9
Прочие государственные услуги общего характера
208229
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
46598
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
33470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
33470
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
128160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
128160
02
Оборона
11870
1
Военные нужды
2880,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2880,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2881
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
8989
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8989
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
402
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
66353
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
66353
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
246601
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
246601
2
Қаржылық қызмет
90186
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
54687
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54198
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
490
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
35498
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35498
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
76330
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
76330
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76330
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
208229
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46598
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46598
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
33470
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33470
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
128160
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128160
02
Қорғаныс
11870
1
Әскери мұқтаждар
2880,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2880,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2881
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8989
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8989
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
402
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар