О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №18/20
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 13 декабря 2022 года № 32/12. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №18/20 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ортакшыл на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1696 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61793 тысяч тенге;
2) затраты – 64211,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -722,9 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 722,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 722,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Ортақшыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" №18/20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 32/12 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Ортақшыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/20 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ортақшыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63489 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1696 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61793 мың теңге;
2) шығындар – 64211,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -722,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 722,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 722,9 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.