Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 25 ноября 2022 года № 229
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11245) и протоколом заседания комиссии по утверждению размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары от 06 октября 2022 года № 01-02/164 акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Мангистауской области Б. Орынбасарова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "25" ноября 2022 года
№ 229
Размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Наименование социально значимого продовольственного товара
Единица измерения
Размер
Срок
1.
Масло сливочное (несоленое, не менее 72,5 % жирности, без наполнителей и растительных жиров)
1 килограмм
4360 тенге
30 дней
2.
Сахар белый – сахар-песок
1 килограмм
507 тенге
30 дней

Маңғыстау облысының Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 25 қарашадағы № 229 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 тіркелген) және әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту жөніндегі комиссия отырысының 2022 жылғы 06 қазандағы № 01-02/164 хаттамасына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2."Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
3.Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің бірінші орынбасары Б. Орынбасаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ноғаев
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2022 жылғы "25" қарашадағы
№ 229 қаулысына қосымша
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарының атауы
Өлшем бірлігі
Мөлшері
Мерзімі
1.
Сары май (тұздалмаған, майлылығы 72,5%, толықтырғыштар және өсімдік майлары жоқ)
1 килограмм
4360 теңге
30 күн
2.
Ақ қант-құмшекер
1 килограмм
507 теңге
30 күн