Об отмене решения Актауского городского маслихата от 31 марта 2022 года №12/104 "О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 27 декабря 2021 года №10/84 "О бюджете города Актау на 2022-2024 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 15 апреля 2022 года № 12/106
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1.Отменить решение Актауского городского маслихата от 31 марта 2022 года №12/104 "О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 27 декабря 2021 года №10/84 "О бюджете города Актау на 2022-2024 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Секретарь Актауского городского маслихата С.Закенов

Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы №12/104 Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №10/84 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімін жою туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 12/106 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы №12/104 Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №10/84 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С.Зәкенов