О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2021 года № 14/114 "О бюджете села Тенге на 2022 - 2024 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 5 мая 2022 года № 18/144
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О бюджете села Тенге на 2022 - 2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14/114 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 226 990 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 76 818 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 480 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 149 692 тысячи тенге;
2)затраты – 234 975 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – 7 985 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 985 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 985 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/114 "2022 - 2024 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 18/144 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 - 2024 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/114 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 226 990 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 76 818 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 149 692 мың теңге;
2) шығындар – 234 975 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 7 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 985 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 985 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2022 год выделена субвенция в сумме 135 983 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 05 мая 2022 года
№ 18/144
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского

"2. 2022 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 135 983 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2022 жылғы 05 мамырдағы
№ 18/144 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының