О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/111 "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 9 сентября 2022 года № 20/178
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/111 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26353) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1)доходы – 16 923 769 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 977 486 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 68 223 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 225 539 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 652 522 тысячи тенге;
2)затраты – 17 369 822 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – - 44 477 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 113 395 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 892 767 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 892 767 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -1 294 343 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 294 343 тысячи тенге;
поступление займов – 1 095 990 тысяч тенге;
погашение займов – 25 021 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223 374 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета на 2022 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 605 030 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге - 135 681 тысяча тенге;
села Кызылсай - 141 654 тысячи тенге;
села Рахат - 112 485 тысяч тенге;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/111 "2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 9 қыкүйектегі № 20/178 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/111 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26353 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 923 769 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 977 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 68 223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 225 539 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 652 522 мың теңге;
2) шығындар – 17 369 822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 44 477 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68 918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 113 395 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 892 767 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 892 767 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 294 343 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 294 343 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 1 095 990 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 021 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 374 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 605 030 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы - 135 681 мың теңге;
Қызылсай ауылы - 141 654 мың теңге;
Рахат ауылы - 112 485 мың теңге;

403 352
005
Государственная адресная социальная помощь
403 352
2
Социальная помощь
4 379 475
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 379 475
002
Программа занятости
3 042 193
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 385
006
Оказание жилищной помощи
6 426
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
649 526
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
19 980
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48 873
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
504 619
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
85 473
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
126 850
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 850
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 458
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
021
Капитальные расходы государственного органа
21 392
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
20 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
20 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 336 568
1
Жилищное хозяйство
1 806 419
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 391 369
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 312 504
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
78 865
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

403 352
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
403 352
2
Әлеуметтiк көмек
4 379 475
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 379 475
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
3 042 193
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 385
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 426
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
649 526
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
19 980
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48 873
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
504 619
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
85 473
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
126 850
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 850
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 458
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 392
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
20 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
20 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 336 568
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 806 419
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 391 369
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 312 504
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
78 865
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі