О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 29 декабря № 11/118 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 21 апреля 2022 года № 14/145
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 11/118 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26316) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 017 511,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 501 619,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 208 181,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 152 957,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 154 754,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 062 402,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 97 821,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 192 785,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94 964,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -142 711,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142 711,5 тысяч тенге;
поступление займов – 183 780,0 тысяч тенге;
погашение займов – 94 964,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 53 895,5 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2022 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 518 323,8 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 45 255,5 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 46 310,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 91 082,3 тысяч тенге;

Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №11/118 "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 сәуірдегі № 14/145 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 11/118 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26316 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 017 511,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 501 619,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 208 181,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 152 957,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 154 754,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 062 402,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 97 821,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 192 785,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94 964,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 142 711,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142 711,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 183 780,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94 964,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53 895,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 518 323,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 45 255,5 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 46 310,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 91 082,3 мың теңге;