О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2021 года № 139 "Об областном бюджете Костанайской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 7 декабря 2022 года № 250
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2022-2024 годы" от 15 декабря 2021 года № 139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25799), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 390 251 577,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 602 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 470 451,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 360,1 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 373 153 190,6 тысячи тенге;
2) затраты – 395 378 238,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 790 581,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 020 625,6 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 230 044,1 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 227 850,7 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 145 093,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 145 093,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 139 "Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 250 шешімі
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 139 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25799 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 390 251 577,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 602 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 470 451,4 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25 360,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 373 153 190,6 мың теңге;
2) шығындар – 395 378 238,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 790 581,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 10 020 625,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9 230 044,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 227 850,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 145 093,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 145 093,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

60 410,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 980,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
42 811 368,1
002
Субсидирование развития семеноводства
1 730 000,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
7 172 357,0
008
Субсидирование производства приоритетных культур
1 000 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
168 719,1
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 500,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 069 100,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
11 554 520,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 200 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
60 136,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
8 699 411,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 000 000,0
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
149 625,0
3
Лесное хозяйство
2 482 374,4
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 482 374,4
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
2 450 905,8
006
Охрана животного мира
31 468,6
4
Рыбное хозяйство
5 898,6
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
5 898,6
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
5 898,6
5
Охрана окружающей среды
456 006,3
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
456 006,3
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
221 455,6
008
Мероприятия по охране окружающей среды

60 410,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 980,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
42 811 368,1
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 730 000,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
7 172 357,0
008
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 000 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
168 719,1
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 500,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 069 100,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
11 554 520,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 200 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
60 136,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
8 699 411,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 000 000,0
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
149 625,0
3
Орман шаруашылығы
2 482 374,4
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 482 374,4
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
2 450 905,8
006
Жануарлар дүниесін қорғау
31 468,6
4
Балық шаруашылығы
5 898,6
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 898,6
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 898,6
5
Қоршаған ортаны қорғау
456 006,3
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
456 006,3
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
221 455,6
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар

186 550,2
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
118 215,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14 078 624,2
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
500 000,0
13
Прочие
12 102 916,5
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 013 571,1
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
30 000,0
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
30 000,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 818 543,8
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
150 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 556 081,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
82 462,8
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
30 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 165 027,3
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 165 027,3
9
Прочие
7 089 345,4
253
Управление здравоохранения области
80 027,7
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
52 591,7
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
27 436,0
257
Управление финансов области
542 143,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
542 143,7
261
Управление образования области
4 378 204,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4 102 704,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
275 500,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
268 732,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
245 683,6
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

186 550,2
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
118 215,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14 078 624,2
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
500 000,0
13
Басқалар
12 102 916,5
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 013 571,1
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
30 000,0
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
30 000,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 818 543,8
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 556 081,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
82 462,8
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
30 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 165 027,3
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 165 027,3
9
Басқалар
7 089 345,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
80 027,7
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
52 591,7
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
27 436,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
542 143,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
542 143,7
261
Облыстың білім басқармасы
4 378 204,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
4 102 704,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
275 500,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
268 732,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
245 683,6
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

919 707,8
007
Развитие теплоэнергетической системы
919 707,8
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2 518 160,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 518 160,3
071
Развитие газотранспортной системы
2 518 160,3
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
21 163 933,0
1
Сельское хозяйство
19 301 916,0
719
Управление ветеринарии области
1 455 903,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
208 772,0
003
Капитальные расходы государственного органа
444,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
98 418,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
29 281,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
120 074,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
35 846,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
911 406,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 201,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
48 461,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
17 846 013,0
002
Субсидирование развития семеноводства
1 730 000,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
4 726 707,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 206,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
180 600,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 500,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 000 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 500 000,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

919 707,8
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
919 707,8
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2 518 160,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 518 160,3
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 518 160,3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
21 163 933,0
1
Ауыл шаруашылығы
19 301 916,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 455 903,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
208 772,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
444,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
98 418,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
29 281,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
120 074,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
35 846,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
911 406,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 201,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
48 461,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
17 846 013,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 730 000,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
4 726 707,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 206,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
180 600,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 500,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 000 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 500 000,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

604 481,0
006
Услуги по охране материнства и детства
312 945,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
291 536,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 679 852,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 679 852,0
3
Специализированная медицинская помощь
233 878,0
253
Управление здравоохранения области
233 878,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
233 878,0
4
Поликлиники
24 229,0
253
Управление здравоохранения области
24 229,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
24 229,0
5
Другие виды медицинской помощи
108 117,0
253
Управление здравоохранения области
108 117,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
108 117,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
687 941,0
253
Управление здравоохранения области
687 941,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
205 593,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
107 314,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
20 549,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
59 485,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
295 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 401 716,0
1
Социальное обеспечение
4 948 225,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 570 509,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 119 027,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 745 259,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
274 338,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

604 481,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
312 945,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
291 536,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 679 852,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 679 852,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
233 878,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
233 878,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
233 878,0
4
Емханалар
24 229,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 229,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
24 229,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
108 117,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
108 117,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
108 117,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
687 941,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
687 941,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
205 593,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
107 314,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
20 549,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
59 485,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
295 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 401 716,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 948 225,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 570 509,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 119 027,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 745 259,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 338,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету