О внесении изменений в решение Рудненского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 92 "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 25 февраля 2022 года № 106
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Рудненского городского маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 92 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26234) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 552 952,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 828 160,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 915,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 107 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 567 229,5 тысяч тенге;
2) затраты – 30 686 915,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 475 083,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 475 083,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 609 045,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 609 045,7 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Рудный қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 106 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Рудный қалалық мәслихатының "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26234 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 552 952,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 828 160,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49 915,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 107 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 567 229,5 мың теңге;
2) шығындар – 30 686 915,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 475 083,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 475 083,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 609 045,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6 609 045,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 475 083,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
1 475 083,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-6 609 045,7
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
6 609 045,7

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 475 083,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1 475 083,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-6 609 045,7
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
6 609 045,7