О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 84 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 15 февраля 2022 года № 102
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 84, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26238 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 427 243,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 572 124,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 089,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 841 030,7 тысяча тенге;
2) затраты – 3 401 476,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 464,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 945,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 481,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33 750,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33 750,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 37 446,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 446,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 84 "Амангелді ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 ақпандағы № 102 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 84 шешіміне, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26238 болып тіркелген, мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 427 243,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 572 124,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 089,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 841 030,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 401 476,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 464,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 45 945,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16 481,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33 750,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 33 750,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 37 446,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 446,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.