О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 84 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29 ноября 2022 года № 142
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 84, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26238 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 232 262,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 594 368,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 898,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 448,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 630 547,3 тысяча тенге;
2) затраты – 4 240 244,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 058,5 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 539,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 481,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 36 040,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36 040,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 84 "Амангелді ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 142 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 84 шешіміне, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26238 болып тіркелген, мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 232 262,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 594 368,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 898,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 448,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 630 547,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 240 244,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 28 058,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 44 539,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16 481,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 36 040,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36 040,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.