О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 69 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 2 ноября 2022 года № 129
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 69, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26033) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 700 470,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 679 375,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 163,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4107,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 995 567,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 751 487,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 939,9 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 626,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 697,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 77 956,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77 956,4 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение
к решению Джангельдинского
районного маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 69 "Жангелдин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 қарашадағы № 129 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 69, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26033 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 700 470,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 679 375,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 163,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –4107,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 995 567,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 751 487,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 939,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 32 626,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 697,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 77 956,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77 956,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин
аудандық мәслихатының