О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 96 "О районном бюджете Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11 июля 2022 года № 173
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26237) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 688 516,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 852 499,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 535,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 913,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 781 569,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 914 822,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 209 125,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 246 030,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 905,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26 825,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -462 255,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 462 255,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2022 год в сумме 11 092,6 тысячи тенге.";
подпункт 8) пункта 7 исключить;
пункт 7 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) строительство инженерных коммуникаций (водоснабжение, водоотведение, электроснабжение, газоснабжение) к индивидуальным жилым домам микрорайона 9, в городе Житикара, 1 очередь.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) строительство сетей водоснабжения села Чайковское Житикаринского района;
2) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
3) развитие продуктивной занятости;
4) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;

Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 "Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 шілдедегі № 173 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26237 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 688 516,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 852 499,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49 535,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 913,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2 781 569,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 914 822,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 209 125,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 246 030,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 905,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 26 825,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -462 255,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 462 255,7 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 11, 092,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақтың 8) тармақшасы алынып тасталсын;
7-тармақ мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Жітіқара қаласында 9 шағын ауданның жеке тұрғын үйлеріне инженерлік коммуникациялар (сумен жабдықтау, су бұру, электрмен жабдықтау, газбен жабдықтау) салу, 1-кезек.";
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданы Чайковский ауылының сумен жабдықтау желілерін салуға;
2) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
3) нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға;
4) стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталығы мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;

5) средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Забеловка" 0-10 километр.";
подпункты 17), 29) пункта 9 исключить;
пункт 9 дополнить подпунктом 31) следующего содержания:
"31) строительство инженерных коммуникаций (водоснабжение, водоотведение, электроснабжение, газоснабжение) к индивидуальным жилым домам микрорайона 9, в городе Житикара, 1 очередь.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

5) "Забелов ауылына кіреберіс" 0-10 километр аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге.";
9-тармақтың 17), 29) тармақшалары алынып тасталсын;
9-тармақ мынадай мазмұндағы 31) тармақшамен толықтырылсын:
"31) Жітіқара қаласында 9 шағын ауданның жеке тұрғын үйлеріне инженерлік коммуникациялар (сумен жабдықтау, су бұру, электрмен жабдықтау, газбен жабдықтау) салу, 1-кезек.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.