О бюджете села Приречное Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 241.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Приречное на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 126 428,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 350,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 84,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 123 994,6 тысячи тенге;
2) затраты – 126 429,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Приречное на 2023 год, предусмотрен в сумме 10 952,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Приречное в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Приречное на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) приобретение офисной техники;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Приречное;
4) разработка технической документации на средний ремонт улицы села Приречное;
5) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улицы села Приречное;
6) установка детской площадки в селе Приречное;
7) работы по установке скотомогильника в селе Приречное.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть, что в бюджете села Приречное на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:

Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 241 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приречный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 428,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 84,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 123 994,6 мың теңге;
2) шығындар – 126 429,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 66 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Приречный ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 10 952,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) кеңселік техниканы сатып алуға;
3) Приречный ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) Приречный ауылының көшесін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу;
5) Приречный ауылының көшесін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
6) Приречный ауылында балалар ойын алаңын орнату;
7) Приречный ауылында мал қорымын орнату бойынша жұмыстар.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 66 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

1) средний ремонт внутрипоселковых дорог села Приречное;
2) текущий ремонт улицы Минская в селе Приречное;
3) монтаж уличного освещения улиц села Приречное.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Приречное, не подлежащих секвестру не установлен.

1) Приречный ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу;
2) Приречный ауылының Минская көшесін орташа жөндеу;
3) Приречный ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждау.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 66 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Кезекті қаржы жылына арналған Приречный ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 241
Бюджет села Приречное Житикаринского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

7. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 66 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер