О бюджете села Степное Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 242. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Степное на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 29 496,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 234,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 94,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 28 168,1 тысяч тенге;
2) затраты – 29 849,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 353,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 67 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Степное на 2023 год, предусмотрен в сумме 12 390,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Степное в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Степное на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) приобретение офисной техники;
3) монтаж уличного освещения улиц села Степное;
4) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Степное;
5) разработка технической документации на средний ремонт улиц села Степное;
6) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Степное;
7) работы по установке скотомогильника в селе Степное.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 37 (вводится в действие с 01.01.2023); от 06.10.2023 № 67 (вводится в действие с 01.01.2023).
4-1. Учесть, что в бюджете села Степное Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:

Жітіқара ауданы Степной ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степной ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 496,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 94,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 28 168,1 мың теңге;
2) шығындар – 29 849,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 67 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Степной ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12 390,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Степной ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Степной ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) кеңселік техниканы сатып алуға;
3) Степной ауылы көшелерінің көше жарығын монтаждауға;
4) Степной ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
5) Степной ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге;
6) Степной ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
7) Степной ауылында мал қорымын орнату бойынша жұмыстар.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 37 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.10.2023 № 67 шешімдерімен.
4-1. Жітіқара ауданы Степной ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

1) текущий ремонт уличного освещения улиц села Степное.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 37 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Степное, не подлежащих секвестру не установлен.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата

1) Степной ауылы көшелерінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 37 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Кезекті қаржы жылына арналған Степной ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың