О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 85 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 4 мая 2022 года № 135
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 85 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 87361,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 84893,9 тысячи тенге;
2) затраты – 88352,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -990,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 990,9 тысяч тенге.
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59499,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4449,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –55050,6 тысяч тенге;
2) затраты – 59500,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге.
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 136326,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1826,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 134500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 136326,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 мамырдағы № 135 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 87361,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 84893,9 мың теңге;
2) шығындар – 88352,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -990,9 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 990,9 теңге.
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 59499,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 55050,6 мың теңге;
2) шығындар – 59500,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 теңге.
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 136326,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 134500,0 мың теңге;
2) шығындар – 136326,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 теңге.
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 18826,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1834,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16992,0 тысячи тенге;
2) затраты – 18826,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,6 тысяч тенге.
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18797,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 508,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18289,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18797,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,6 тысяч тенге.
пункт 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"22.  Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28193,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 800,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27393,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28193,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет села Красногорское Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложению 22 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2672,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2672,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3089,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -417,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 417,7 тысяч тенге.
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 23, 24 и 25 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 18826,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1834,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16992,0 мың теңге;
2) шығындар – 18826,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,6 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,6 теңге.
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18797,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 508,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18289,0 мың теңге;
2) шығындар – 18797,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,6 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,6 теңге.
көрсетілген шешімнің 22-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"22.  Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28193,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27393,0 мың теңге;
2) шығындар – 28193,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 теңге.
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Қамысты ауданы Красногор ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2672,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2672,0 мың теңге;
2) шығындар – 3089,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -417,7 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 417,7 теңге.
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 23, 24 және 25-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін: