2022
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
осенний сезон 3
2023
осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
Примечание: 1, 2, 3, 4 - очередность использования загонов в году.
Приложение 3
к решению маслихата
от 28 сентября 2022 года
№ 177
Приложение 3
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Камыстинскому району
на 2022-2023 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Площади сезонных пастбищ по Камыстинскому району составляет 676585,7 гектаров, в том числе на землях сельскохозяйственного назначения 216387,3 гектаров, на землях населенных пунктов 159374,7 гектаров, на землях запаса 300823,7 гектаров.
Приложение 4
к решению маслихата
от 28 сентября 2022 года
№ 177
Приложение 4
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Камыстинскому району
на 2022 - 2023 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды
Среднесуточная норма потребления воды на одно сельскохозяйственное животное определяется в соответствии с пунктом 9 Правил рационального использования пастбищ, утвержденных приказом Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15090).
Оросительных или обводнительных каналов на территории района не имеется.
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и юридических лиц, не обеспеченных пастбищами.
Приложение 5
к решению маслихата
от 28 сентября 2022 года
№ 177
Приложение 5
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Камыстинскому району
на 2022 - 2023 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
Приложение 6
к решению маслихата
от 28 сентября 2022 года
№ 177
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Камыстинскому району
на 2022-2023 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе
Приложение 7
к решению маслихата
от 28 сентября 2022 года
№ 177
Приложение 7
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Камыстинскому району
на 2022-2023 годы
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Наименование сел, сельских округов
Количество загонов в 2022 году
Количество загонов в 2023 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
село Алтынсарино
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
2
Аркинский сельский округ
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
3
село Бестобе
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
4
село Дружба
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
5
село Карабатыр
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
6
Адаевский сельский округ
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
7
Аралкольский сельский округ
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
8
Камыстинский сельский округ
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
9
Клочковский сельский округ
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
осенний сезон
осенний сезон
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон

2022
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
күзгі мезгіл 3
2023
күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
Ескертпе: 1, 2, 3, 4 - жылына қашаны пайдалану кезегі.
Мәслихаттың
2022 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 177 шешіміне
3- қосымша
Қамысты
ауданы бойынша
2022-2023 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және оларды
пайдалану жөніндегі
жоспарына
3 -қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген карта
Қамысты ауданы бойынша маусымдық жайылымдардың алаңы 676585,7 гектарды құрайды, оның ішінде ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерде 216387,3 гектар, елді мекендердің жерлерінде 159374,7 гектар, орман қоры жерлерінде 300823,7 гектар.
Мәслихаттың
2022 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 177 шешіміне
4- қосымша
Қамысты
ауданы бойынша
2022-2023 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және оларды
пайдалану жөніндегі
жоспарына
4- қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Ауыл шаруашылық жануарына су тұтынудың орташа тәуліктік нормасы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 173 бұйрығымен бекітілген Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларының 9-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15090 болып тіркелген) анықталады.
Аудан аумағында суару немесе суландыру каналдары жоқ.
Жайылымдармен қамтамасыз етілмеген, жеке және заңды тұлғалардың заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы.
Мәслихаттың
2022 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 177 шешіміне
5- қосымша
Қамысты
ауданы бойынша
2022-2023 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және оларды
пайдалану жөніндегі
жоспарына
5 -қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Мәслихаттың
2022 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 177 шешіміне
6- қосымша
Қамысты
ауданы бойынша
2022-2023 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және оларды
пайдалану жөніндегі
жоспарына
6- қосымша
Ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Мәслихаттың
2022 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 177 шешіміне
7- қосымша
Қамысты
ауданы бойынша
2022-2023 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және оларды
пайдалану жөніндегі
жоспарына
7-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік график
Ауылдардың, ауылдық округтердің атауы
2022 жылғы қашалар саны
2023 жылғы қашалар саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Алтынсарин ауылы
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
2
Арқа ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
3
Бестөбе ауылы
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
4
Дружба ауылы
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
5
Қарабатыр ауылы
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
6
Адаевка ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
7
Аралкөл ауылдық округі
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
8
Қамысты ауылдық округі
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
9
Клочков ауылдық округі
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
күзгі мезгіл
күзгі мезгіл
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл