О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 88 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 26 мая 2022 года № 140
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 88 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162831), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 168 737,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 116 734,7 тысячи тенге;
2) затраты – 179 918,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 181,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 181,0 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 880,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 837,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 043,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22 483,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 603,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 603,5 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 362,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 713,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 649,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 323,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 961,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 961,4 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 140 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162831 болып тіркелген), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168 737,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 003,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 116 734,7 мың теңге;
2) шығындар – 179 918,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 181,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 181,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 880,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 837,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 043,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 483,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 603,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 603,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бозкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 362,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 713,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 649,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 323,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 961,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 961,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 067,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 494,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 20 573,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22 886,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -819,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 819,1 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Лесное на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 038,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 236,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 802,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14 536,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -498,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 498,5 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 883,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 031,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 13 852,0 тысячи тенге;
2) затраты – 18 248,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 365,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 365,9 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 778,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 308,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 60 470,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62 004,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -226,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226,4 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. Бөрлі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 067,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 494,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 573,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 886,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -819,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 819,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Лесное ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 038,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 236,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 802,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 536,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -498,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 498,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Михайлов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 883,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 031,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 852,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 248,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 365,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 365,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новотроицк ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 778,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 308,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 60 470,0 мың теңге;
2) шығындар – 62 004,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -226,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Утвердить бюджет села Победа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 717,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 414,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 303,0 тысячи тенге;
2) затраты – 17 189,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -472,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,2 тысячи тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 332,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 498,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 834,0 тысячи тенге;
2) затраты – 17 760,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -428,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428,2 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 268,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 718,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 550,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 446,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 178,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 178,4 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 337,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 153,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 74 184,4 тысячи тенге;
2) затраты – 78 508,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 170,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 170,6 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:

"15. Победа ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 717,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 414,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 303,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 189,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -472,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Өрнек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 332,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 498,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 834,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 760,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Қособа ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 268,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 718,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 550,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 446,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 178,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 178,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Смирнов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 337,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 153,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 74 184,4 мың теңге;
2) шығындар – 78 508,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 170,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 170,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 127,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 303,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 16 824,3 тысячи тенге;
2) затраты – 21 610,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 483,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 483,4 тысячи тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 446,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 866,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 83 580,9 тысяч тенге;
2) затраты – 97 627,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 180,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 180,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

"23. Станционный ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 127,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 303,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 824,3 мың теңге;
2) шығындар – 21 610,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 483,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 483,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 446,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 866,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 83 580,9 мың теңге;
2) шығындар – 97 627,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 180,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 180,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық аудандық мәслихатының