О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 86 "О районном бюджете Карасуского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 24 марта 2022 года № 109
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26317) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 092 273,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 906 564,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 385,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 781,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 164 543,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6132383,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 734,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 967,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 90 844,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90 844,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 86 "Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 24 наурыздағы № 109 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26317 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 092 273,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 906 564,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 385,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 781,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 164 543,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 132 383,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 734,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 82 701,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 31 967,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 90 844,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90 844,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

154,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32792,0
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2812,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28586,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32077,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31525,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51564,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51564,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42653,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
236,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8675,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
906745,6
1
Жилищное хозяйство
3978,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1457,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1457,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2521,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2521,0
2
Коммунальное хозяйство
899563,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
898544,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
898544,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1019,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1019,0
3
Благоустройство населенных пунктов
3204,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3204,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
3204,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
420360,0
1
Деятельность в области культуры

154,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32792,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2812,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28586,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
32077,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31525,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51564,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51564,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42653,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
236,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8675,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
906745,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3978,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1457,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1457,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2521,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2521,0
2
Коммуналдық шаруашылық
899563,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
898544,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
898544,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1019,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1019,0
3
Елді - мекендерді көркейту
3204,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3204,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
3204,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
420360,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет