О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 86 "О районном бюджете Карасуского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 26 августа 2022 года № 153
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26317) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 064 903,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 906 564,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 385,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 781,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 137 173,3 тысячи тенге;
2) затраты – 6 103 216,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 734,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 967,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35 392,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 35 392,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 124 439,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 124 439,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 86 "Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 153 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26317 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 064 903,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 906 564,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 385,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 781,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 137 173,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 103 216,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 734,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 82 701,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 31 967,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35 392,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 35 392,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 124 439,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 124 439,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

203169,0
002
Программа занятости
79050,7
006
Оказание жилищной помощи
154,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32663,4
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2802,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27544,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28859,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32095,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56211,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56211,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42793,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
236,0
021
Капитальные расходы государственного органа
430,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12752,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
849033,1
1
Жилищное хозяйство
4587,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1457,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1457,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3130,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3130,0
2
Коммунальное хозяйство
840972,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
839953,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
839953,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1019,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1019,0
3
Благоустройство населенных пунктов
3473,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3473,5

203169,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
79050,7
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
154,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32663,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2802,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
27544,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
28859,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32095,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56211,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56211,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42793,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
236,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
430,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12752,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
849033,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4587,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1457,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1457,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3130,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3130,0
2
Коммуналдық шаруашылық
840972,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
839953,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
839953,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1019,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1019,0
3
Елді - мекендерді көркейту
3473,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3473,5