О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 119 "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 сентября 2022 года № 209
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 119 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы - 563650,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 157406,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3593,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 402650,8 тысяч тенге;
2) затраты - 589145,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -25494,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25494,6 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы - 43938,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4382,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 124,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1357,2 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 38075,0 тысяч тенге;
2) затраты - 44277,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -339,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 339,6 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы - 45241,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9959,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 119 "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 209 шешімі
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 119 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 563650,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 157406,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3593,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 402650,8 мың теңге;
2) шығындар - 589145,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -25494,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 25494,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Айсары ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43938,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 124,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1357,2 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 38075,0 мың теңге;
2) шығындар - 44277,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -339,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 339,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Александров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 45241,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9959,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;