Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Боровское Мендыкаринского района Костанайской области
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 5 мая 2022 года № 116. Отменено решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 13 октября 2023 года № 62
Сноска. Отменено решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 13.10.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением правительства Республики Казахстан 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества села Боровское Мендыкаринского района Костанайской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Боровское Мендыкаринского района Костанайской области согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение 1
к решению маслихата
от "5" мая 2022 года
№ 116
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества села Боровское Мендыкаринского района Костанайской области
1. Общие положения
1. Настоящие правила проведения раздельных сходов местного сообщества села Боровское Мендыкаринского района Костанайской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей села Боровское.
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) местное сообщество - совокупность жителей (членов местного сообщества) проживающих на территории сельского округа, в границах которой осуществляется местное самоуправление, формируется и функционируют его органы;

Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Боровское ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 116 шешімі. Жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 62 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 13.10.2023 № 62 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес қоса беріліп отырған Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Боровское ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Боровское ауылының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байболатова
Мәслихаттың
2022 жылғы "5" мамырдағы
№ 116 шешіміне
1-қосымша
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Боровское ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Боровское ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес әзірленді және Боровское ауылының ауыл тұрғындарының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) жергілікті қоғамдастық - шекараларында жергілікті өзін-өзі басқару жүзеге асырылатын, оның органдары құрылатын және жұмыс істейтін ауылдық округ аумағында тұратын тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жиынтығы;

2) раздельный сход местного сообщества - непосредственное участие жителей (членов местного сообщества) сельского округа в избрании представителей для участия в сходе местного сообщества.
2. Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества
3. Для проведения раздельного схода местного сообщества территория сельского округа подразделяется на участки (села).
4. На раздельных сходах местного сообщества избираются представители для участия в сходе местного сообщества в количестве не более трех человек.
5. Раздельный сход местного сообщества созывается и организуется акимом села Боровское.
6. О времени, месте созыва раздельных сходов местного сообщества и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается акимом села Боровское не позднее, чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или непрерывным публичным распространением массовой информации, включая интернет -ресурсы.
7. Проведение раздельного схода местного сообщества в пределах села организуется акимом села Боровское.
При наличии в пределах улицы многоквартирных домов раздельные сходы многоквартирного дома не проводятся.
8. Перед открытием раздельного схода местного сообщества проводится регистрация присутствующих жителей соответствующего села имеющих право в нем участвовать.
Раздельный сход местного сообщества считается состоявшимся при участии не менее десяти процентов жителей (членов местного сообщества), проживающих в данном селе и имеющих право в нем участвовать.
9. Раздельный сход местного сообщества открывается акимом села Боровское или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода местного сообщества является аким села Боровское или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода местного сообщества открытым голосованием избирается секретарь.
10. Кандидатуры представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода местного сообщества в соответствии с количественным составом, утвержденным районным маслихатом.
11. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшее количество голосов участников раздельного схода местного сообщества.
12. На раздельном сходе местного сообщества ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима села Боровское.
Приложение 2
к решению маслихата
от "5" мая 2022 года
№ 116
Количественный состав представителей жителей села Боровское Мендыкаринского района Костанайской области для участия в сходе местного сообщества
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей села Боровское Мендыкаринского района Костанайской области (человек)
1
В границах села Боровское:

2) жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны - ауылдық округтің тұрғындарының (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлауға тікелей қатысуы.
2. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібі
3. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын өткізу үшін ауылдық округтің аумағы учаскелерге (ауылдар) бөлінеді.
4. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін саны үш адамнан аспайтын өкілдер сайланады.
5. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын Боровское ауылының әкімі шақырады және ұйымдастырады.
6. Жергілікті қоғамдастықтың халқына жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарының шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы Боровское ауылының әкімі бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе интернет-ресурстарды қоса алғанда үздіксіз жариялау тарату тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірмей хабарлайды.
7. Ауыл шегінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуді Боровское ауылының әкімі ұйымдастырады.
Көше шегінде көппәтерлі үйлер болған жағдайда, көппәтерлі үйдің бөлек жиындары өткізілмейді.
8. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының ашылуы алдында тиісті ауылдың оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны осы ауылда тұратын және оған қатысуға құқығы бар тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) кемінде он пайызы қатысқан кезде өтті деп есептеледі.
9. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын Боровское ауылының әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Боровское ауылының әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жергілікті қоғамдастық жиынының төрағасы болып табылады.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының хаттамасын ресімдеу үшін ашық дауыс берумен хатшы сайланады.
10. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын аудандық мәслихат бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жергілікті қоғамдастық жиынына қатысушылар ұсынады.
11. Дауыс беру ашық тәсілмен әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысушылардың ең көп даусын жинаған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
12. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және ол Боровское ауылының әкімінің аппаратына беріледі.
Мәслихаттың
2022 жылғы "5" мамырдағы
№ 116 шешіміне
2-қосымша
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Боровское ауылының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Боровское ауылының тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Боровское ауылы шекараларында:

улица Королева, нечетная сторона - № 3, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
улица Гагарина, четная сторона - № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2а, 4, 6, 6а, 8, 10, 12; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45;
улица Семилетка, нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 20;
улица Привокзальная, четная сторона - № 2, 4, 6, 6/1, 8;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 5а, 7, 9;
улица Абая, четная сторона - № 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, нечетная сторона - № 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155,157, 159, 159а, 161, 163, 163а;
улица Турсынбай батыра, нечетная сторона - № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
улица Райавтодор - № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Кубеева, четная сторона - № 2, 6, 85;
улица Алтынсарина, четная сторона - № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40б, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а; нечетная сторона - № 3а, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 37б, 39, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/5, 41/6, 41/7, 41/9, 41/11, 4/12;
улица Летунова, нечетная сторона - № 23, 23а, 25, 27;
улица Касымханова, четная сторона - № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
нечетная сторона - № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
3
2
В границах села Боровское:
улица Набережная, четная сторона - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19/1, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 103;
улица Касымханова, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Абая, четная сторона - № 110, 112, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146;
нечетная сторона - № 95а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127/1;
улица имени Каляма Байназарова, четная сторона - № 96, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 138, 138/1, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 152/1, 154, 156, 158; 160, 162, 164, 166, 168, 168а, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194;

Королев көшесі, тақ жағы - № 3, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Гагарин көшесі, жұп жағы - № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2а, 4, 6, 6а, 8, 10, 12; тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45;
Семилетка көшесі, тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 20;
Привокзальный көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 6/1, 8;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 5а, 7, 9;
Абай көшесі, жұп жағы - № 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, тақ жағы - № 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159а, 161, 163, 163а;
Тұрсынбай батыр көшесі, тақ жағы - № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
Райавтодор көшесі - № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15;
Көбеев көшесі, жұп жағы - № 2, 6, 85;
Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40б, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а; тақ жағы - № 3а, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 37б, 39, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/5, 41/6, 41/7, 41/9, 41/11, 4/12;
Летунов көшесі, тақ жағы - № 23, 23а, 25, 27;
Қасымханов көшесі, жұп жағы - № 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
тақ жағы - № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
3
2
Боровское ауылы шекараларында:
Набережный көшесі, жұп жағы - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19/1, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 103;
Қасымханов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Абай көшесі, жұп жағы - № 110, 112, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146;
тақ жағы - № 95а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127/1;
Кәләм Байназаров атындағы көше, жұп жағы - № 96, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 138, 138/1, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 152/1, 154, 156, 158; 160, 162, 164, 166, 168, 168а, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194;

нечетная сторона – № 93, 103, 103а, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171а, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215а, 239, 241, 243;
улица Ауэзова, четная сторона - № 102, 106, 108, 110, 110б, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
нечетная сторона - № 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121, 123, 125;
улица Павлова, четная сторона - № 60, 62, 64, 66, 68, 72, 76, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 112;
нечетная сторона - № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 87, 89, 93, 95, 97, 97а, 99;
улица Чкалова, четная сторона - № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
нечетная сторона, № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Жеңіс, четная сторона - № 10, 12, 14, 18;
улица Омская - № 1, 1а, 2, 3, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Абиль-Касыма Бексултанов, четная сторона - № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
нечетная сторона - № 1, 5, 7, 7а, 9, 9а;
улица Козыбаева, четная сторона - № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 27;
улица Айвазовского - № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
улица Турсынбай батыр, четная сторона - № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
нечетная сторона - № 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107/1, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
улица Алтынсарина, четная сторона - № 2;
улица Маслозаводская - № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10;
улица Калинина, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
3
3
В границах села Боровское:
улица Жеңіс, нечетная сторона - № 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31б, 33, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43б, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
улица Петр Чигадаев, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
нечетная сторона - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Пионерская, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Озерная, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 58а, 60, 64;

тақ жағы - № 93, 103, 103а, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171а, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215а, 239, 241, 243;
Әуезов көшесі, жұп жағы - № 102, 106, 108, 110, 110б, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
тақ жағы - № 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121, 123, 125;
Павлов көшесі, жұп жағы - № 60, 62, 64, 66, 68, 72, 76, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 112;
тақ жағы - № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 87, 89, 93, 95, 97, 97а, 99;
Чкалов көшесі, жұп жағы - № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
тақ жағы, № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Жеңіс көшесі, жұп жағы - № 10, 12, 14, 18;
Омская көшесі - № 1, 1 а, 2, 3, 6, 8, 10, 12, 14;
Әбіл-Қасым Бексұлтанов көшесі, жұп жағы - № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
тақ жағы - № 1, 5, 7, 7а, 9, 9а;
Қозыбаев көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 27;
Айвазовский көшесі - № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
Тұрсынбай батыр көшесі, жұп жағы - № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
тақ жағы - № 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107/1, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 2;
Маслозаводский көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10;
Калинин көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
3
3
Боровское ауылы шекараларында:
Жеңіс көшесі, тақ жағы - № 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31б, 33, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43б, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
Петр Чигадаев көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
тақ жағы - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Пионерский көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Озерный көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 58а, 60, 64;

нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51а, 53а, 55, 57, 61, 65;
улица Березовая, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34а;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Павлова, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47;
улица Базарная, четная сторона - № 2, 4, 6, 10, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Чехова, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16, 20;
нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19;
улица Октябрьская, четная сторона - № 4, 6, 8, 10, 12, 14;
нечетная сторона - № 1, 3;
улица Ауэзова, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 94, 96, 98;
нечетная сторона - № 1, 3, 3 а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55/1, 57, 59, 59а, 59б;
улица имени Каляма Байназарова, четная сторона - № 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 92;
нечетная сторона - № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 89;
улица Приозерная, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Абая, четная сторона - № 40, 40а, 40б, 42, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 68а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 96, 96а, 98, 100, 102, 104;
нечетная сторона - № 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79а, 81, 83, 83/1, 89, 89а, 91, 93.
3
4
В границах села Боровское:
улица Жеңіс, четная сторона - № 20, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 110, 116, 120, 122, 124, 126а, 128;
улица Гоголя, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104;

тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51а, 53а, 55, 57, 61, 65;
Березов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34а;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9;
Павлов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47;
Базарный көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Чехов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16, 20;
тақ жағы - № 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19;
Октябрьский көшесі, жұп жағы - № 4, 6, 8, 10, 12, 14;
тақ жағы - № 1, 3;
Әуезов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 94, 96, 98;
тақ жағы - № 1, 3, 3 а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55/1, 57, 59, 59а, 59б;
Кәләм Байназаров атындағы көше, жұп жағы - № 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 92;
тақ жағы - № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 89;
Приозерный көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Абай көшесі, жұп жағы - № 40, 40а, 40б, 42, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 68а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 96, 96а, 98, 100, 102, 104;
тақ жағы - № 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79а, 81, 83, 83/1, 89, 89а, 91, 93.
3
4
Боровское ауылы шекараларында:
Жеңіс көшесі, жұп жағы - № 20, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 110, 116, 120, 122, 124, 126а, 128;
Гоголь көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104;

нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 23/1, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 77, 79, 81;
улица Чкалов, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 33, 37, 39, 41;
улица Ямская, четная сторона - № 2, 4, 8, 10, 16, 18, 20;
нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Ухабова, четная сторона - № 2, 2а, 6, 10;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Некрасова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица 8 Марта, четная сторона - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20;
нечетная сторона - № 1, 3, 31;
улица Павлова, нечетная сторона - № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69;
улица Абиль-Касым Бексултанов, нечетная сторона - № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
3
5
В границах села Боровское:
улица Жеңіс, нечетная сторона - № 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 69б, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103/1, 103б, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 131а, 133а;
улица Михайленко, четная сторона - № 18а, 20, 22, 22б, 24, 26, 28;
нечетная сторона - № 1, 1/1, 1/3, 1г, 3, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Сельхозтехника, четная сторона - № 2, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 14/2, 16, 18, 18а, 22а, 24, 26, 28, 50;
нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 13, 15, 17, 21а, 23, 25, 25а, 27, 27а, 29;
улица Транспортников, четная сторона - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 7а, 7б, 9, 11, 11/1, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23 а, 25;
улица Нурахмет Косаев, четная сторона - № 4, 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица ДЭУ - № 2, 5, 6, 7, 9;
улица Дружбы, четная сторона - № 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
нечетная сторона - № 1, 3, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 41;
улица Октябрьская, четная сторона - № 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; нечетная сторона - № 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33;
улица Г. Харевич, четная сторона - № 2, 4, 6, 10, 12;
нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Березовая, четная сторона - № 36, 38, 40;
нечетная сторона - № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Дорожная, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 33а;

тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 23/1, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 77, 79, 81;
Чкалов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 33, 37, 39, 41;
Ямская көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 8, 10, 16, 18, 20;
тақ жағы - № 1, 1а, 3, 7, 9, 11, 13, 15;
Ухабов көшесі, жұп жағы - № 2, 2а, 6, 10;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Некрасов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
8 Марта көшесі, жұп жағы - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20;
тақ жағы - № 1, 3, 31;
Павлов көшесі, тақ жағы - № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69;
Әбіл-Қасым Бексұлтанов көшесі, тақ жағы - № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
3
5
Боровское ауылы шекараларында:
Жеңіс көшесі, тақ жағы - № 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 69б, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103/1, 103б, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 131а, 133а;
Михайленко көшесі, жұп жағы - № 18а, 20, 22, 22б, 24, 26, 28;
тақ жағы - № 1, 1/1, 1/3, 1г, 3, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21;
Сельхозтехника көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 14/2, 16, 18, 18а, 22а, 24, 26, 28, 50;
тақ жағы - № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 13, 15, 17, 21а, 23, 25, 25а, 27, 27а, 29;
Транспортник көшесі, жұп жағы - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 7а, 7б, 9, 11, 11/1, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25;
Нұрахмет Қосаев көшесі, жұп жағы - № 4, 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
ДЭУ көшесі - № 2, 5, 6, 7, 9;
Дружба көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
тақ жағы - № 1, 3, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 41;
Октябрьский көшесі, жұп жағы - № 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; тақ жағы - № 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33;
Г. Харевич көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10, 12;
тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Березов көшесі, жұп жағы - № 36, 38, 40;
тақ жағы - № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Дорожный көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; тақ жағы - № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 33а;

улица Петр Чигадаева, четная сторона - № 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
нечетная сторона - № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 49а, 49б, 51, 53, 55, 55а, 59;
улица Пионерская, четная сторона - № 52, 52а, 54, 56, 58;
улица Базарная, нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
3
6
В границах села Боровское:
улица Тубсанаторий, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28а, 30, 34, 34а, 36, 38, 40, 42, 44;
нечетная сторона - № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 39/2, 41;
улица М. Горького, четная сторона - № 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Лесная, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 24а, 26, 28, 32, 34;
нечетная сторона - № 1, 1а, 5, 7, 7а, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Кирпичная, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Школа-интернат - № 1, 2;
улица Абая, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/1, 32, 34, 36, 38;
нечетная сторона - № 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица имени Каляма Байназарова, четная сторона - № 2, 6, 8, 8а, 8б, 10, 12, 14, 16, 18;
нечетная сторона - № 1, 3; Метеостанция № 1.
3
7
В границах села Боровское:
улица Лесхоз, четная сторона - № 4, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 56; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица ДЭУ - № 1;
улица Жеңіс, четная сторона - № 132;
улица Гоголя, четная сторона - № 106;
улица Оптовая база - № 1, 2;
улица Подстанция, четная сторона - № 2, 2/1, 4, 4а, 6, 6/1;
нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7.
3
8
улица Королева, четная сторона - № 4, 8, 26;
улица Летунова, четная сторона - № 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; нечетная сторона - № 1, 5, 7, 9, 11, 11а, 11б, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Турсынбай батыра, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;

Петр Чигадаев көшесі, жұп жағы - № 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44,46, 48, 50, 52;
тақ жағы - № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 49а, 49б, 51, 53, 55, 55а, 59;
Пионерский көшесі, жұп жағы - № 52, 52а, 54, 56, 58;
Базарный көшесі, тақ жағы - № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
3
6
Боровское ауылы шекараларында:
Тубсанаторий көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28а, 30, 34, 34а, 36, 38, 40, 42, 44;
тақ жағы - № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 39/2, 41;
М. Горький көшесі, жұп жағы - № 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Лесной көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 24а, 26, 28, 32, 34;
тақ жағы - № 1, 1а, 5, 7, 7а, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Кирпичный көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
Школа-интернат көшесі - № 1, 2;
Абай көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/1, 32, 34, 36, 38;
тақ жағы - № 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Кәләм Байназаров атындағы көше, жұп жағы - № 2, 6, 8, 8а, 8б, 10, 12, 14, 16, 18;
тақ жағы - № 1, 3; № 1 Метеостанциясы.
3
7
Боровское ауылы шекараларында:
Лесхоз көшесі, жұп жағы - № 4, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 56; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
ДЭУ көшесі - № 1;
Жеңіс көшесі, жұп жағы - № 132;
Гоголь көшесі, жұп жағы - № 106;
Оптовая база көшесі - № 1, 2;
Подстанция көшесі, жұп жағы - № 2, 2/1, 4, 4а, 6, 6/1;
тақ жағы - № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7.
3
8
Королев көшесі, жұп жағы - № 4, 8, 26;
Летунов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; тақ жағы - № 1, 5, 7, 9, 11, 11а, 11б, 13, 15, 17, 19, 21;
Тұрсынбай батыр көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;

нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Павших борцов, четная сторона - № 2, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Мира, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30; нечетная сторона - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Пушкина, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а;
улица Энергетиков, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б;
улица Космонавтов, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 21б, 23, 25, 27, 29;
улица Огнева, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7;
улица Суворова, четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36;
нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Лермонтова, четная сторона - № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 30а, 32, 34;
нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33;
улица Алтынсарина, четная сторона - № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;

тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Павших борцов көшесі, жұп жағы - № 2, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Мира көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30; тақ жағы - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33;
Пушкин көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а;
Энергетик көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; тақ жағы - № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б;
Космонавт көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 21б, 23, 25, 27, 29;
Огнев көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7;
Суворов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36;
тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Лермонтов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 30а, 32, 34;
тақ жағы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33;
Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;

нечетная сторона- № 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 71, 71а, 73, 81;
улица Луговая - № 1, 2, 3, 3а, 13.
3

тақ жағы - № 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 71, 71а, 73, 81;
Луговой көшесі - № 1, 2, 3, 3а, 13.
3