О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2023 - 2025 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 179.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боровское на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 353 532,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 45 099,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 151,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 082,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 307 200,6 тысяч тенге;
2) затраты - 360 773,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 7 240,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 240,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 70 533,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 236 667,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 29 624,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 914,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 150,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 23 560,0 тысяч тенге;
2) затраты - 32 024,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 400,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 400,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).

Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 179 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 75 - бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Боровское ауылының 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 353 532,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 45 099,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 151,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1 082,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 307 200,6 мың теңге;
2) шығындар - 360 773,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 7 240,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7 240,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 70 533,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 236 667,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Алешин ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 30 373,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5 996,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 52,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 24 309,2 мың теңге;
2) шығындар - 32 774,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 400,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 400,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете Алешинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 23 110,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 1 199,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 34 987,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 254,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 232,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 31 501,9 тысяч тенге;
2) затраты - 35 767,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –780,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 780,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 23 978,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 7 523,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 206 095,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 305,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 150,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 201 640,8 тысяч тенге;
2) затраты - 207 533,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –1 437,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 437,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).

4. 2023 жылға арналған Алешин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 110,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 1 199,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Буденный ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 34 987,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 254,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 232,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 31 501,9 мың теңге;
2) шығындар - 35 767,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 780,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 780,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 978,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 7 523,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Введен ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 206 095,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 305,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 150,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 201 640,8 мың теңге;
2) шығындар - 207 533,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1437,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 437,2 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

12. Учесть, что в бюджете Краснопресненского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 25 209,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 141 735,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
13. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 58 758,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 21,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 579,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 53 583,9 тысяч тенге;
2) затраты - 61 232,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –2 473,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 473,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Учесть, что в бюджете Ломоносовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 23 847,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 29 736,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
15. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 41 320,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14 542,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 270,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 150,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 26 358,0 тысяч тенге;
2) затраты - 47 139,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –5 819,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 819,9 тысяч тенге.

12. 2023 жылға арналған Краснопреснен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 209,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 141 735,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Ломоносов ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 58 758,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 21,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 579,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 53 583,9 мың теңге;
2) шығындар - 61 232,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 473,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 473,5 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2023 жылға арналған Ломоносов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 847,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 29 736,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Михайлов ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 41 320,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 14 542,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 270,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 150,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 26 358,0 мың теңге;
2) шығындар - 47 139,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 5 819,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 819,9 мың теңге.

Сноска. Пункт 15 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 25 458,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 900,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 166 987,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 16 049,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 144,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 419,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 150 375,5 тысяч тенге;
2) затраты - 170 812,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –3 825,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 825,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 29 826,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 120 549,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
19. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 151 123,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 20 039,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 72,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 629,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 130 383,7 тысяч тенге;
2) затраты - 157 229,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2023 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 458,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 900,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Первомай ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 166 987,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 16 049,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 144,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 419,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 150 375,5 мың теңге;
2) шығындар - 170 812,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 3 825,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 825,4 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2023 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 29 826,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 120 549,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Соснов ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 151 123,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 20 039,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 72,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 629,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 130 383,7 мың теңге;
2) шығындар - 157 229,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;

22. Учесть, что в бюджете Тенизовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 21 551,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 334,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2023 № 73 (вводится в действие с 01.01.2023).
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение 1
к решению маслихата

22. 2023 жылға арналған Теңіз ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 551,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 334,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2023 № 73 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байболатова
Мәслихаттың